Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne tenni a rendzavaró...

Mit lehetne tenni a rendzavaró albérlőkkel?

Figyelt kérdés
3 lányról van szó. A főbérlő előtt játsszák a szendét, de rendszeresen tartanak hétköznap bulikat, ami nem is lenne baj, de hajnali 3-kor még rohangálnak, üvöltöznek, sikítoznak, egyszerűen képtelenség tőlük aludni. Rossz arcú férfiak mászkálnak a lépcsőházban, akik szintén visítoznak mint a bolondok. Mi lehetne tenni?
2011. máj. 11. 00:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
ki kell hívni a rendőrséget
2011. máj. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
rendőrséget lehet hívni. szerződés van? azt lobogtatva nagyobb a siker.
2011. máj. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mikor buli van hívni a főbérlőt, vagy a rendőrséget.
2011. máj. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Egyszer már felhívtam a rendőrséget, de kiröhögtek!!! Lehet, hogy beszélek a főbérlővel (ismét)...
2011. máj. 11. 00:08
 5/15 anonim ***** válasza:
92%

Először is beszélni kéne a lányokkal, nem? Lehet, hogy fel sem merült bennük, hogy ez gond.

Azért gondolom, mert én is laktam olyan albérletben, ahol a szomszédokat zavartuk. Pedig csak beszélgettünk a körfolyosón a párommal, de hát fogalmunk sem volt arról, hogy pont ott van a fal mellett az ágyuk.

Átjöttek, szóltak hogy gond van, onnantól nem mentünk ki. Nem kell egyből a rendőrséget hívni!

2011. máj. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyanez a helyzet.Négy emeletes lakóház,belváros.A földszinten hétvégeken az albérlők "garden patyt" rendeznek elég gyakran,ami úgy történik,hogy 10-12 ember egyszerre pohárral a kezében a földszinten éjjel 2kor orditva beszél és egyszerre röhög.Képzeld csak el milyen jó ezt hallgatni.Ja azt elfelejtettem,hogy az udvaron állnak,tehát nem bent.Ezt két hónapig tűrtük,aztán az egyik éjjel kihivtam a rendőrséget.Nálunk kijöttek 2 perc alatt.Azóta csend van.De egyébként a tulajdonosnak lenne a kötelessége rendre utasitani őket,elvégre ezek a háznak idegenek, a pénzt meg ő vágja zsebre.
2011. máj. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Toto652_89 válasza:
57%

Be kell dörömbölni, hogy KUSS LEGYEEEEN!!!

Ha nem fogják fel, akkor jól szájba kell csapni őket... csak megtanulják...

2011. máj. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen a rendőrségen körberöhögnek,a főbérlőt meg valószínű nem fogja érdekelni a dolog,egyszerűbb beszélni a lányokkal(ki tudja,hátha megértőek lesznek)...
2011. máj. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy a fiatalok lesz*rják hogy másokat zavarnak, őket csak az érdekli hogy jól érezzék magukat
2011. máj. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"Igen a rendőrségen körberöhögnek,a főbérlőt meg valószínű nem fogja érdekelni a dolog,egyszerűbb beszélni a lányokkal(ki tudja,hátha megértőek lesznek)..."


Ez egész egyszerűen nem igaz! Egyáltalán nem röhögnek körbe, amint elmúlt 23:00 és a kedves szomszéd még mindig hangoskodik, csendháborítás okán a rendőrök kijönnek házhoz, és felszólítják a rendbontót, hogy amennyiben még kétszer ki kell jönniük, pénzbírságot szabnak ki. Tudom, mert én anno így likvidáltam egy igencsak bulizós természetű szomszédomat, aki persze albérlő volt, és miután látta hogy ez így tényleg nem fog menni (akkor már harmadjára hívtam ki rá a rendőrséget) kénytelen volt elköltözni innen. A lányokkal nem hinném hogy akármire is lehetne menni, ezt is tapasztalatból tudom (legtöbbje ajtót sem nyit ha becsengetnek, mert nagyon jól tudják hogy miért keresik őket). Szóval azt tanácsolom, hogy hívd ki bátran a rendőrséget!

2011. máj. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!