Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm belezúgott egy srácba, aki velünk egy suliba jár. Bejelölte a közösségi oldalakon és felvette MSN-re is, de mivel eléggé félénk megkért, hogy én is vegyem fel MSN-re és jelöljem is be. Megtettem. Először közösben beszéltünk MSN-en (eléggé hülyén éreztem magam...) Aztán a csajszi beparázott és megkért, hogy beszéljek én a sráccal, hogy találkozzanak. Soha nem beszéltem vele még előtte, így nem akartam rögtön a lényegre térni, bár gondolom levágta, hogy mi a helyzet. Aztán egy idő után közöltem vele, hogy mi a szitu. Eléggé kiakadt, hogy miért kellett ehhez +1 ember, próbáltam neki elmagyarázni a helyzetet, elég kevés sikerrel. Aztán én elköszöntem, mentem aludni. Másnap a suliban találkoztunk, szinte bújkáltam előle, mivel ezzel én is elég furcsa helyzetbe kerültem. Aztán rám írt MSN-en, hogy látott ma a suliban és szimpi is vagyok neki a tegnapi beszélgetésünk alapján, találkozzunk. Mondtam neki, hogy a legjobb barátnőmről van szó és így én nem szeretnék tőle semmit. Erre úgy reagált, hogy mondjam meg a barátnőmnek, hogy úgy is halott volt az ügy, ha nem 'jövök közbe' én. Nem tudom mit csináljak, elég nagy gerinctelenség lenne, ha most elkezdenék találkozni a sráccal, viszont ő is szimpi nekem és tényleg elég jól el tudunk dumálni. Mit csináljak? Koptassam le a srácot vagy magyarázzam el a csajszinak, hogy mi a helyzet?
2011. máj. 11. 21:05
 1/3 anonim válasza:
Beszéld meg a barátnőddel. Végülis ezt neki köszönheted. Ha tényleg igazi barátnő megfogja érteni. :) Drukkolok
2011. máj. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát én találkoznék a sráccal. barátnőd lesz még száz. a nők közti barátságok amúgy is rövid életűek.
2011. máj. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szegény utolsó.. nagyon rossz tapasztalataid lehetnek..

Szerintem inkább az ilyen fellángolások gyakoriak, az igazi barátság ritka. Úgyhogy mielőtt találkoznál a sráccal, döntsd el, ér-e annyit, hogy esetleg elveszítsd a barátnődet.. Mindig tüske maradna benne, hogy te jobbnak bizonyultál, és úgy vetted el amire vágyott, hogy még csak meg sem kellett érte mozdulnod.

Ha nem vagy szerelmes abba a pasiba, csak jól el tudtatok dumálni abban a pár percben, akkor számomra nem érne túl sokat a dolog.. ezer pasi van, akivel lehet dumálni.

2011. máj. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!