Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szülő miből veszi észre/és...

Egy szülő miből veszi észre/észre veszi egyáltalán ha a gyereke elveszíti a szüzességét?

Figyelt kérdés

nem szeretném hogy észrevegye mert abból botrány lenne:(

a családunk nagyon erősen vallásos

mit tegyek és mit ne?

nagyon kérem hogy aki csak bántót írna, ne tegye

így is elég rossz ez nekem


2011. máj. 15. 13:13
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
59%
Hány éves vagy? Az is számít ám.
2011. máj. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Nincs hogy észrevegye, hacsak nem kap rajta, nem talál nálad gumit, vagy fogamzásgátlót, nem lesz spermás a ruhád, bugyid. Járásból, vagy ilyesmi nem lehet észrevenni, az mendemonda.
2011. máj. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
84%

Pl abból jön rá, hogy zavarba jössz a szexuális kérdések érintésekor, vagy ha a tévében valami megy, mert a reakciód a látványra/témára automatikus lesz, nem te fogod meghatározni, hogy elpirulsz, elfordulsz, zavarba jössz vagy ilyesmi.

De ha nem figyelik külön (miért is tennék?), akkor másból nem igazán lehet rájönni. Ha van barátod, párkapcsolatod, akkor esetleg figyelhetnek arra, hogy mikor mész el otthonról, meddig maradsz, ott alszol-e és akár nyíltan is feltehetik a kérdést.

2011. máj. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
95%

Hány éves vagy?


Szerintem ez lehet egyénfüggő. Legalábbis nálam nem lehetett észrevenni. Ez nem olyan, mint mondjuk egy égési sérülés....

2011. máj. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem már az a tány önnmagában, hogy nem vagy szüz egy belső stresszt okoz nálad (a családod miatt), amit kifele mutatva elég "gyanús". Ezt az érzést próbáld csillapítani, szerintem
2011. máj. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Csak a szűzhártya megléte árulkodik a szüzességről, de mivel az máshogy is elszakadhat, ezért nem mérvadó még az sem. Falun szokás volt felmutatni a véres lepedőt a nászéjszaka után, ami szintén hülyeség, pl. én magam sem véreztem egyáltalán mikor elvesztettem a szüzességem. A szűzhártya hiányát nőgyógyász állapíthatja meg a legnagyobb bizonyossággal, de őt köti az orvosi titoktartás.

Egyedül a színészi képességeiden múlik, hogy el tudod-e titkolni. Ha el tudod játszani, hogy nem történt semmi különös és leplezni tudod az idegességed a lebukástól, akkor nem fogják megtudni. Illetve rosszindulatú emberek pletykálhatnak rólad nekik.

2011. máj. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
69%
Ezt csak nőgyógyászati vizsgálattal lehet megállapítani. A szüleid nem fogják észrevenni, hacsak nem visznek el nőgyógyászhoz. Azért a védekezést mindig tartsd szem előtt! Ha megkérdezhetem: mi a rossz neked?- ahogy az utolsó mondatban írtad.
2011. máj. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem alszol otthon és tudják, hogy van barátod, vagy ha mondjuk túl sok időt töltesz a barátodnál, vagy ha találnak nálad valami kompromitálot (gumi, gyógyszer, ilyesmi könyv stb.) vagy ha csak szimplán elszólod magad. Vagy ha megkérdezik.
2011. máj. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Maximum abból veheti észre, ha esetleg hirtelen máshogy viselkedsz mint eddig, vagy ha barátodnál alszol éjszaka, akkor tudják h. nem sakkoztok, vagy még ha arra utaló jelet talál. Másból nem lehet.
2011. máj. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
42%
Hány éves vagy ?
2011. máj. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!