Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Születésnapra általam sütött...

Születésnapra általam sütött torta?

Figyelt kérdés

Sajnos nem vagyok egy konyhatündér, még sosem sütöttem semmit. Szerintetek nem lesz illúzióromboló ha pl ehetetlenre sikerül? :D

Tudom, hogy egy csomó mindenre vágyik (zenei cédék, együtteses pólók) de ez mégiscsak személyesebb, vagy nem?

Srácok ti örülnétek a barátnőtök sütötte tortának?

Vagy inkább a cédének meg a pólónak?

19/L, a barátom is 19


ja és az a baj hogy nem tudom hogy a szüleitől még szokott-e tortát kapni (nem tudom, hogy ilyen idős korban még szokás-e, én sosem kaptam, viszont az anyja nagyon anyuci-kicsi-fiaként kezeli úgyhogy el tudom képzelni), de nem tudom hogyan puhatolhatnám ki úgy hogy ne legyen feltűnő.

ha a szüleitektől kapnátok tortát akkor nem veszítene az "értékéből" egy második torta?


19/L, a barátom is 19


2011. máj. 18. 15:02
 1/6 A kérdező kommentje:
véletlenül 2x írtam le a kort, bocsánat
2011. máj. 18. 15:10
 2/6 anonim ***** válasza:

Párom imádja a tortákat, így a kettőnek jobban örülne, mint az egynek. :) Úgyhogy nem veszítene az értékéből a második torta!

Amúgy ha te készíted, akkor már annak a szellemi értéke is nagyobb. :)

Na, mondjuk nem ismerem a párod, lehet, hogy a cd-poló változat neki jobban bejön, de azt csak te tudhatod, hogy mennyire édesszájú és mennyire "romantikus alkat", mert ha az akkor a tortának örülne jobban.

2011. máj. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálunk a kezdetektől van torta, eleinte én sütöttem de mióta anya egy cukrászatban dolgozott, így ő sokkal szebbeket készít.

Szerintem előtte csinálj próba sütést nehogy akkorra ne sikerüljön, vagy kérj segítséget anyukádtól , vagy nagymamától. Próbálj valami egyszerűbbet választani.

Szerintem nagyon jó ötlet, eleinte volt hogy csak torta volt, de később a torta az alap+ valamilyen ajándék.

Nyugodtam süsd meg neki. Mi nem vittük át hozzájuk nálunk ettük meg, úgyhogy akár ki is kerülheted az anyját.Mindegy hogy otthon kap vagy nem, attól még örülni fog a tiednek.

2011. máj. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hivd fel az anyukáját,h egyáltalán van-e bármi tervben


az első együtt töltött szülinapján én is én akartam tortát,meg h együtt ünnepelni,de azért csak felhivtam az anyukáját,mégha 22 is volt párom akor.Jó is volt,mert mint kiderült,aznap családi ünneplés van-ahol nekem is helyem van-de a barátokkal csak másnap,és kérte is az anyukája,h amig nem költözünk össze,addig ő szeretné ezt megszervezni,de ötleteket szivesen vár.Igy 3 évig én csak besegitettem.Azóta én szervezek,és ők jönnek.

2011. máj. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem örülne neki. :D

Én is elég béna vagyok, ráadsul a konyhám sem túl felszerelt, a végeredményt nem tituláltam annyira tortának, de örült neki, mert direkt a kedvenc gyümölcsét használtam meg tudja, hogy zacskóslevest főzni is lusta vagyok és azt is el tudom rontani. Mellé vegyél még valami kis ajándékot azért szerintem.

Ja és persze ne valami cukrászatinak kinéző szupercsillivilli habos-mázas csodát találj ki, valami egyszerűbbet. És persze jó, ha van aki segít neked. :)

2011. máj. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem örülne. Ha nem vagy valami frenetikus szakács, akkor talán próbálj meg valami egyszerűt sütni, mondjuk kerek piskótát, aztán betölteni valami olyan krémmel, amilyen ízt szeret. A krémmel be lehet vonni kívül is és eltakarja az esetleges hibákat, aztán dobd fel egy kicsit. Nyomj rá vagy a krémből, vagy tejszínhabból habkinyomóval valami díszítést, szórj rá csokiforgácsot, vagy rakj rá valami kis helyes marcipándíszt, ha kicsit kreatív vagy, máris olyan lesz, mintha profi csinálta volna. :)

De ha nem lesz olyan, szerintem akkor is örülni fog a barátod. :)

2011. máj. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!