Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval apám a nap nagy részében dolgozik és így anyámhoz jobban fűződök, apámmal egy picit szemtelenebb vagyok és ezért haragszik rám, de apámmal már annyira nem érzem jól magam, és anyám is olyan munkát kapott hogy picit hamarabb mint apám de később jön haza, és anyám nem szeret menni kirándulni meg ilyesmi, ilyenkor apámmal leszek.
2011. máj. 21. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
?? Oké. Mit akarsz tudni ??
2011. máj. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mikor leszel apáddal? Nem értettem az egészet. Azt írod, anyád hamarabb ér haza apádnál és ilyenkor apáddal leszel. Vagy csak én értelmeztem így...? Vagy apád nem szeret kirándulni?
2011. máj. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tetris ***** válasza:
Mi van? Tök érthetetlen az egész! Mire vársz választ?
2011. máj. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Legyél kedvesebb az apáddal.
2011. máj. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tetris ***** válasza:
Hát akkor nem az anyjával van gondja?
2011. máj. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én azt hiszem, h értem, tehát az apjához kevésbé "fűződik" (ez jó duma hehe:)), és azt írja, h az anyukája olyan munkát kapott, h korábban megy, de később ér haza, mint az apja, és ezért az apjával több időt kell eltöltenie.

Kihagyott pár szót, de szerintem erről van szó.

A kérdés, mg szerintem az lehet, h mit kezdjen apucival.


A választ amúgy nem tudom, de ha nem szeret kirándulni, akkor sakkozzatok, vagy olvassatok csöndben egymás mellett.

Esetleg hetente kétszer lepjétek meg anyukádat, h kitakarítotok, és főztök, h neki ne kelljen...

2011. máj. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!