Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az Efraim névről mi a vélemény...

Az Efraim névről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 23:09
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%
Szép név egy külföldinek, de magyar gyereknek nem adnám.
2011. máj. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
100%
Előzővel egyetértek. Itthon nem adnám, de amúgy szép :)
2011. máj. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
52%
zsidó név.Ha a gyerek zsidó,akkor természetesen rendben. Különben nem adnám.
2011. máj. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
88%

Arabos név, ha jól tudom, ha ezt a nevet adod a gyerekednek, mindenki azt fogja hinni, ha bemutatkozik, hogy félvér.

Én nem tenném ki ennek, főleg ha beküldi valahova az önéletrajzát fotó nélkül, tehát még nem is látják őt magát, csak azt gondolják róla, hogy biztos "színes bőrű", agresszív.

2011. máj. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:

Egy külföldi filmben nagyon szépen hangzana, itthon már elég furán :S Hogy lehetne becézni?

Jaj amúgy most erről a névről jutott eszembe, hogy nem rég egy fórumon kiderült, hogy az egyik felhasználót Tádénak hívták. Persze azt hittük kamu, de kiderült igaz, hát szegényt kb mindenki körberöhögte a neve miatt, volt aki a szüleit is lehülyézte a névadás miatt.

De az Efraim az azért más.

2011. máj. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
48%
ezt szerintem ne add a gyerekednek. túúúl külföldi. mondjuk nekem külföldi ember neveként sem tetszik.
2011. máj. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
72%
Az első adandó alkalommal ne b.asszatok már ki szerencsétlen gyerekkel. Tudod milyen gonoszak tudnak lenni a gyerekek az oviba és az általánosban? Esetleg méég a későbbiekben is adódhatnak problémái abból, hogy a szülők valami hű de különleges nevet akartak adni a csemetének.
2011. máj. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%
Válaszolók, nem írta, hogy ezt akarja adni a gyereknek, csak hogy mi a vélemény róla... ?!
2011. máj. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
Nem akarom adni gyerekemnek. Az egyik ismerősöm neve. "Efi"-nek becézik.
2011. máj. 24. 23:24
 10/46 anonim ***** válasza:
Becézzétek Ferinek kb. azt jelenti.
2011. máj. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!