Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell ez az álszenteskedés?

Miért kell ez az álszenteskedés?

Figyelt kérdés

Pár napja a barátnőmmel beszélgettünk,hogy mennyire tartja fontosnak a pénzt az életben.

A konkrét téma az volt,hogy fontos-e,hogy a pasi megtudja az alapvető dolgokat adni a párjának.

Erre a válasz az volt,hogy neki nem fontos,mert a pénz az nem minden,nem fontos,a szerelem a lényeg.

Azóta már mondogatja néha,hogy nem csinálnak semmit,mert nincs pénze a barátjának,csak otthon ülnek....

Tudom,hogy ez se csak a pénzen múlik,na,de nekem ne mondja azt senki,hogy összejönne egy olyannal akinek se állása,se semmi....

Igenis fontos egy nőnek,hogy néha kapjon kisebb apróságokat,meglepetéseket,vagy egy évfordulós megemlékezés esetleg.....

Persze nem létfontosságú,de úgy gondolom,hogy a pénz igenis fontos,de nem a legfontosabb!

Mit gondoltok?


2011. máj. 27. 12:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
63%
Igazad van! Ennyi!
2011. máj. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
52%

én összejönnék egy olyannal, ha szerelmes lennék belé


23/n

2011. máj. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
63%
Engem tényleg nem zavarna,ha nincs pénze.Ha szeretem,nem zavar.Elég a fizetésből albit,kaját,számlákat fizetni,tuti nem várnám el,hogy bárhova elvigyen,bármit vegyen,aztán éhezzen,elmaradása legyen..Elég ha szeret,más nem kell.Ami kell,megveszem magamnak :))
2011. máj. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
65%

Valamennyire fontos! Nem az a fontos,hogy kocsija legyen (a férjemnek nem volt, amikor megismerkedtünk), de mondjuk fontos,hogy 25-30 évesen el tudjon vinni vacsorázni néha! Az ajándékokat nem emelném ki, mert nálunk speciel nem volt szokás. Én sem vágytam soha rózsára!:))

De nem mindegy, hogy kinek mit jelent a pénz. Mert nekem, amit fent írtam, de a barátnőmnek meg pl. min. egy középkategóriás kocsinál kezdődik,hogy a srácnak pénze van!:)

2011. máj. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
84%
Ajjajj..nagyon sajnálom azokat a férfiakat,akiknek jelenleg nincs állásuk,lakásuk,vagy keveset keresnek :(( nem csodálom,hogy vélekednek a nőkről..
2011. máj. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
90%

Ha egy nő azt mondja, hogy fontos a pénz, rögtön minden komplexusos pasi ugrik, hogy na a pénzéhes r*banc. Arra nem gondolnak, hogy nem milliókról van szó.

Én összejöttem olyannal akinek se állása se pénze. Nem zavart, egészen addig, amíg el nem jutottunk oda, hogy már én tartottam el, neki meg semmilyen állás nem volt elég jó.

De ha ezek után azt mondom, hogy fontos a pénz, akkor pénzéhesnek neveznek.

2011. máj. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
77%
Nekem fontos, hogy legyen állása, pénze a barátomnak.
2011. máj. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó,te összejönnél olyan nővel,vagy ha nő vagy akkor pasival,akinek nincs állása,semmije?

Egy idő után a pénztelenség a külsőségekben is megjelenik.

Ahol nincs pénz,ott több az idegeskedés,a gond,a probléma,a napról napra élés,a stressz....rányomja a bélyegét a kapcsolatra egy idő után.

2011. máj. 27. 12:11
 9/26 A kérdező kommentje:

A pasik akkor mért várják el a tökéletes alakot?

A jó megjelenést a nőtől?

Akkor a pasik nagy része miért nem jön össze kevésbé szép,ízléstelen nővel?

2011. máj. 27. 12:14
 10/26 anonim ***** válasza:
56%
És ilyenkor mi a teendő? választunk egy olyat,akivel nem szívesen fekszünk le,de van pénze?Aztán titokban sírunk,és sóvárgunk az érzelemdús gyengédség után?
2011. máj. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!