Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megcsalt? (elég...

Szerintetek megcsalt? (elég érdekes)

Figyelt kérdés
az történt hogy a páromnak elég sokat kellet egy munkalehetőség miatt utazgatnia(nem nagy távolság)autóval mentek ő egy lány az öcsém és még egy srác.a csaj az autóban végig flörtölt vele méghozzá annyira hogy a végén már fel is ajálkozott neki meg megálltak cigit venni a párom ment a csaj utána és lesmárolta.este hazaért a párom nem mondott semmit erről az egészről hanem azzal állt elő hogy elkell mennie autót szerelni a haverjához aki furikázta egésznap merth ennyivel tartozik neki,elisment csakhogy később kiderült h a csajhoz ment és utána való nap a párom azt mondta a hugomnak hogy szexelt a csajjal ezt a hugom elmondta nekem pár nap múlva(egyébként így tudtam meg az egészet)amikor a páromat számonkértem tagadott mindent és azt mondta h a hugomnak csak hülyeségből mondta h megcsalt ja meg mikor kérdeztem h minek ment el a csajhoz amikor jol tudta h mit akar akkor azt mondta h csak kíváncsiságbol én nem értem ezt az egészet.szerintetek?
2011. máj. 28. 21:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ez valami manipuláció... a hugod által tudatni akart Veled valamit, amitol azt gondolja, azt fogod reagálni, ami neki jó.... ? Maskor is csinal ilyen nyakatekert dolgokat, vagy szokása egyenesen kérni Tőled azt, amit akar? (35/L)
2011. máj. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
nem tök mindegy hogy írom így volt kedvem és kész!gyorsabb volt
2011. máj. 28. 21:22
 13/20 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy megcsalt..Én már akkor kidobtam volna,mikor az a kis lotyó lesmárolta őt.Egy kapcsolatban fontos a BIZALOM(!!)ami a ti kapcsolatotokban,szerintem nincsen meg.
2011. máj. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
nem csinált az előtt ilyet
2011. máj. 28. 21:23
 15/20 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. máj. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Igen, megcsalt. Ezen kívül hülyére is vesz, nem érdekli otthagyod vagy nem. (Max a kényelem miatt ragaszkodik hozzád..) Tudta, hogy az öcsédtől megtudod mi volt azzal a csajjal - lesmárolta?! - és nem igazán izgatta.. de azért jobban örül, ha elhiszed hogy a barátjához megy este, hiszen akkor továbbra is nyugodtan szórakozhat másokkal a hátad mögött, te nem gyanakszol - már ha a smárolás neked nem elég ahhoz, hogy kiakadj rajta. Hogy a húgodnak miért mondta el? Én nem ismerem a pasid, de elég csapodárnak tűnik ahhoz, hogy feltételezzem: őt is magára húzná, ha tehetné. Ezért mondta el neki, hogy érzékeltesse, őt más nők is érdeklik, és amúgy is milyen menő a nők körében, hátha a húgod is elirul-pirul a varázsától, és hajlandóságot mutat egy menetre. Gondolom remélte, hogy nem jut vissza a füledbe amit mondott - talán feltételezte a húgodról, hogy belemegy a játékba, és bár eleinte kéreti magát, azért később még engedni fog, és a hátad mögött kavar majd vele - de így is simán elintézte egy hülye hazugsággal, vagy beveszed, vagy nem, ha kidobnád, van hova mennie, az új csaj biztos alig várja..
2011. máj. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ollan buta vagy mint a tök kérdező!Meg is érdemelted muhaha
2011. máj. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
szerintem...megcsalt.
2011. máj. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Van benne írásjel.... ott a kérdőjel :D
2011. máj. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nekem nincs testvérem, férjemnek van, de még ha olyan hülye is lennék, hogy meg akarnám csalni nem a húgai és az öccse előtt csinálnám és főleg nem mondanám el nekik. Vagy a férjed nagyon amatőr és akkor megérdemli hogy kidobd a fenébe, vagy a húgod nem bírja és elnézést de hazudott a férjedről, vagy az egész egy nagy kamu. Válaszd ki a megoldást.
2011. máj. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!