Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik fiúnév/fiúnevek, és...

Melyik fiúnév/fiúnevek, és melyik lánynév/lánynevek hangzanak a legjobban a Simon vezetéknévhez?

Figyelt kérdés

Mivel a vezetéknév (Simon) eredete elég régre (a 17. század elejére) vezethető vissza, ezért olyan keresztnevek illenek hozzá, amelyek hangzása, eredete régies.

Jöhetnek a fiú-, illetve lánynevek! :)


Fiúnevek:


Mór, Bátony, Bercel, Bottyán, Csanád, Csongor, Gellért, Loránd, Lóránt, Lőrinc, Móric, Pongrác, Rudolf, Soma, Zalán, Zétény, Levente, Flórián, Sebestyén.


Lánynevek:


Lili, Lilla, Réka, Berta, Blanka, Hanga, Hanka, Hanna, Janka, Kincső, Matild, Panna, Róza, Zelma, Zolna, Dorottya, Gizella, Hajnácska, Johanna, Júlia, Lídia, Sarolta, Honoráta, Julianna, Rozália.


Kérlek Titeket, kedves Válaszolók, hogy a neveket (amelyeket felsoroltam) ne önmagukban, hanem a vezetéknévvel (Simon) együtt nézzétek! Köszönöm! :)


2011. máj. 30. 19:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem fiú névnek Attila.

Simon Attila. :)

2011. máj. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a Leventét és a Rékát adnám, vezetéknévvel és anélkül is szépek!!!
2011. máj. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Simon Zalán

Simon Blanka

2011. máj. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Simon Júlia

Simon Levente vagy Rudolf

2011. máj. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%
A felsoroltak közül én esetleg a lóránt és zalán nevet adnám. a többit nem. lehet hogy fiatal vagyok (22 éves) de a többit semmi pénzért nem adnám neki. én nem azt nézném, hogy mi hogy illik hozzá, hanem ami tetszik nekem, amilyen névvel egy életet le lehet élni. szerintem elég fura nevek amiket irtal.
2011. máj. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Simon Rudolf (együtt jól hangzik)

Simon Lilla,Simon Johanna,Simon Berta


Én egyben néztem. :)

2011. máj. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Simon Levente

Simon Blanka/Dorottya/Julianna

2011. máj. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, de még várom a továbbiakat is, hogy csökkenteni tudjam a listát! :)
2011. máj. 30. 21:15
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem Mór,Sebestény,Flórián,Lilla,Blanka illenek a Simon vezetéknévhez.

Jó babázást:)

2011. máj. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Simon Levete, Zalán

Simon Lilla, Blanka

2011. máj. 31. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!