Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem a bátyám?

Miért ilyen velem a bátyám?

Figyelt kérdés
Szó szerint lesz*ar..sose beszélget velem..ha mesélek is vagy mondok neki valamit akkor a válasz: ' aham,ühüm, ' meg nagyon kevés az önbizalmam és ő mindig rá tesz még egy lapáttal hogy " ő ennyi idősen.. " meg satöbbi..meg rossz tanuló vagyok mert semmi szorgalmam ..és akkor mindig leugat meg megint, hogy ő milyen jól tanult meg, hogy én sosem fogok leérettségizni sem meg ilyenek..meg valamelyik nap is megkértem, hogy segítsen a matekban és azt mondta, hogy xykor segít és nem is volt itthon és nem segített..és azóta meg sem keresett..és mindig sírni szoktam mert annyira hiányzik, hogy néha beszélgessen velem vagy valami..ja meg nem is együtt lakunk és ha jön is csak azért, hogy pénzt kérjen anyától..és már megy is..hozzám be se néz soha..meg sem kérdezi élek-e még..miért csinálja ezt? nem szeret vagy mi?
2011. jún. 1. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy Te, és mennyi a bátyád?
2011. jún. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
az egója nem engedi, hogy" leereszkedjen" hozzád.ne várj el tőle semmit.idővel változni fog.ha hamarabb nem is, felnőttkorotokban majd rendeződik a kapcsolatotok.
2011. jún. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ő 23 én meg 15/L
2011. jún. 1. 22:11
 4/9 anonim ***** válasza:
A viselkedése nem neked szól. Olyasmik történtek vele alighanem, amiket nem szeretne veled megosztani. Megértem a helyzeted, de nem függhetsz tőle. Ha ő nem segít, akkor nélküle kell talpraállnod. Legjobban teszed, ha megőrzöd a nyitottságod az irányába, de nem keresed a kapcsolatot vele.
2011. jún. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vedd úgy, hogy nincsen testvéred. Hagyd, hadd legyen olyan, amilyen akar, ne vedd a lelkedre.
2011. jún. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

lehetetlenség amit kértek..valamiért nagyon kötődöm hozzá..ezek ellenére is..talán mert ő az egyetlen tesóm vagy nem tudom..és így nem tudom úgy venni hogy nincs..


amúgy most is mondani akartam neki valamit erre szó szerint leordított, hogy nem érdekli :|

2011. jún. 2. 08:31
 7/9 A kérdező kommentje:
amúgy meg megbukok matekból..mondtam is neki, hogy azért mert nem segített és kiröhögött..^.-
2011. jún. 2. 08:33
 8/9 anonim ***** válasza:

08:31 "ehetetlenség amit kértek.."

Hmmm Kért tőled valaki valamit? Csak tanácsokat kaptál a fent leírt problémádra, amit vagy megfogadsz vagy nem.

2011. jún. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok, velem hasonló a helyzet, úgy, hogy én vagyok 20 a tesóm meg 31 éves.

Engem kb kisgyereknek tekint, pedig már elég rég felnőttem, és sokáig nem értettem, hogy ha akartam vele beszélni folyton, és most is folyton leráz. Elég szomorú voltam, és csalódott, de miután már ez ment évek óta, hogy engem le se sz*r, hozzám se szól, szinte neki nem létezek, azóta beletörődtem, és nem érdekel. Nem foglalkozok vele soha többet.

Ha Ő nem kíváncsi rám, folyton leráz, nem lehet megkérdi semmire, hogy segítsen, akkor nem is kell a segítsége.

Sokáig azt hittem, hogy Ő rendes testvér, de nem, egyáltalán nem az rájöttem, hogy elég bunkó, meg minden.

Kicsit utálom, de nem is törődöm vele, már beletörődtem, hogy Ő ilyen velem, és ilyen is marad mindörökre.

Szerintem fogadd el, hogy ez van, mert nem sok esélyt látok változásra, talán valami nagy érzelmi változás, vagy esemény megváltoztatná, de tapasztalatból mondom, hogy ez van.

2011. jún. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!