Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csinaljak?...

Szerintetek mit csinaljak? Hol rontottam el?

Figyelt kérdés

Regota egyutt elek a parommal,megmondom oszinten nem voltam egy kifejezett haziasszony,nem eltunk koszban de azert lehetett volna rendebb is.Akkor meg mindenben segitett a parom,hetvegen csinaltunk kozosen egy nagytakaritast,ha ugy latta felporszivozott,kint is segitkezett a kerteben.

Megszuletett a lanyom es azota kicsereltek,mindig egyre kevesebbet es ekevesebbet segit,mostmar oda jutottunk hogy szinte semmit nem csinal,hazaer es komputerezik estig.

Igaz kicsit en is mas lettem,sokkal jobban erdekel a tisztasag,idegesit a rendetlenseg,vagy ha nincs levagva idoben a fu.Azt hiszem most ertem be mint haziasszony.

A problema ott van hogy egyszeruen enm birok mindent egyedul,bent is tartsak rendet,kint is gondozzam a kertet kozben meg itt a 16honaposom is akivel rengeteget foglalkozom,nem akar ra vigyazni sem hogy legalabb delutan tudjak pakolni ne delelott a gyerekkel.

1,5eve nem alszom ejjel,meg mindig kel amitol neha hulla vagyok,es nincs kedvem elni sem.

Ha szolok hogy segitsen csak dunnyog,regen nem volt ilyen.Szerintetek hol rontottam el?mit kellene most csinalnom?


2011. jún. 3. 11:21
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Elnezest a helyesirasi hibakert,kapkodtam kicsit.
2011. jún. 3. 11:23
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

mark86


nem te rontottad el, a férfiak fele ekkora paraszt lesz a gyerek születése után! ültesd le és beszéld meg vele!

ez nem kapcsolat! mi lesz 5 év múlva???

2011. jún. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Látom mark86 nagyon be vagy indulva.
2011. jún. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

mark86



éppen ráérek kb 2 éve napi 12 órában válaszolni! :D

2011. jún. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is pont ugyanez van, ill. volt!!! Előtte ő volt a rendesebb (8 hós baba), most én. Nálunk ami segít: én csináltam magamnak fix programot, amikor kikapcsolódom, így több energiám van (heti 2 tornára járok). Néha becsapom az ajtót (a baba 5 hetes kora óta) és elmegyek futni. A rendet nem csinálja meg, szerintem azért nem, mert ő dolgozik, szóval innentől úgy érzi, hogy én itthon vagyok, tehát az én feladatom.

Persze nem látják át, hogy milyen nehéz baba mellett! De a fürdőszobát úgy csinálom meg, hogy odateszem elé gyereket, és becsukom a fürdőajtót és kész, elpepecselek azzal.

A férjem ruháit viszont nem mosom ki!!! Mossa maga! Nem vasalom az ingét (és megszokta, hogy reggelente magának vasalja). Én próbáltam kérni, könyörögni, de semmi nem segített. A számítógépezés nálunk is megy késő estig. Hiába mondtam, semmi változás. De engem nem zavar már, mert elkezdtem keresztszemes hímzést végezni, én odaülök a fotelba mögé, és böködök. Ha meg gyerekezni kell, az általában az én feladatom, éjjel is. Ha nagy a nyűglődés, én oldalba böködöm, hogy Te jössz (havonta 2 alkalom), és akkor bemegy hozzá.

Szóval nem idegeskedek rajta. Megcsinálom amikor jut rá időm és némi kedvet érzek.

Van az a mondatot, hogy "hulla vagyok és nincs kedvem élni sem."

Ezen kell változtatni. A pasik jelentős része nem csinál semmit, apám se segített anyámnak, szóval a lényeg, h "légy boldog, mindegy, hogy kivel élsz." Mindig csináld azt, amihez leginkább kedved van...:)

Amúgy én is ki szoktam akadni néha, de amióta más dolgokban lelek örömet, valahogy több energiám van és kevesebbet fordítok idegeskedésre.

2011. jún. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Mark.

Mondtam neki hogy legalabb vigyazzon a gyerekre en meg megcsinalom.OK.

Kimegyek hallom a gyerek ordit,bejovok,Ul a szamitogepnel a gyerek meg nezze a meset.

Baromira idegesit ez a hulye gep,nem az a baj hogy naponta egy ket orat rajta log hanem azt hogy 4-22oraig itt eszi a fene.

Mikor hazaer elvagyok a gyerekkel hogy 1orat birjon nyugodtan netezni,ugy erzem minnel tobbet adok annal tobbet ker.

2011. jún. 3. 11:38
 7/14 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos, hogy tényleg csak ebben az egy dologban vátozott meg, vagy másban is,de ez a vetülete zavar a legjobban.Ha olyan dolgok is megváltoztak, mint pl. sex, érzelmi kötődés, hogyan beszélünk a másikkal atb. Akkor ugye a probléma összetettebb, mélyebb és nem is az igazi baj.Szóval így, hogy ezt nem mondtad, nehéz.
2011. jún. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kikérem magunknak az összes férfi nevében az általánosítást!!!

Amennyire parasztok a férfiak, legalább annyira hárpiák a nők.

Mindkét nem esetében tisztelet a kivételnek.

Egyszerűen meg kell beszélni, hogy KINEK MI AZ IGÉNYE és ki mit tud beletenni. Közelítsétek az álláspontokat. Ne csak az egyik alkalmazkodjon a másikhoz, hanem a KÖLCSÖNÖSSÉG a jelszó. Ebben nincs még elrontva semmi. A háztartás ne álljon közétek.

2011. jún. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

mark86


ezért írtam hogy a fele! :D

a nők kivannak idegileg mivel a gyerek mellett 0-24-es a szolgálat+háztartás. nem sok férfi tudja ezt átgondolni sajnos! leírom én is:TISZTELET A KIVÉTELNEK! :)

2011. jún. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

11:39 vagyok. Annyival szeretném még kiegészíteni, hogy a nőknek nem úgy kéne azért gondolkodniuk, hogy amikor lazára veszem, akkor a pasi is ehhez alkalmazkodjon, amikor meg kezdek beérni, mint háziasszony, akkor meg ahhoz.

Ez persze nem jelenti azt, hogy a férfinak is ne legyen kutya kötelessége kivenni a részét. Csak az oda vezető út a megbecsülésen alapuló kommunikáción át vezet, nem a házsártos hárpiáskodó fontoskodáson.

Sőt, bármily nehéz is, de a gyereknek sem szabad a felek közé állni. Nagyon rossznak tartom azt a "mártíranya" szerepet játszó női viselkedést, amikor a gyerek megszületése után kötelezően elsnasszosodik a hölgy. Kitérdelt tréningruhák, igénytelen külső, +20 kiló és állandó ordibálás. Ha ilyen van, akkor nemcsak a férfi hibás, ha ellaposodik a kapcsolat.

2011. jún. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!