Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van játékfüggő Nálatok a...

Van játékfüggő Nálatok a családban? Olyan családok jelentkezését várom, ahol problémát jelent egy családtag játékfüggősége.

Figyelt kérdés
Elsősorban online játékokra gondolok, mint például a pokerstars. Köszönöm a válaszokat.
2011. jún. 3. 13:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A párom nagybátyja. De ő a kricsmiben lévő nyerőgépbe hordja a lóvét. Több gyerek is van, egy csecsemő, egy meg páréves és van nagyobb is. Rosszul is keres, de egyik nap is állítólag 40e-t öntött bele. Állt is bál érte otthon. -.-
2011. jún. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

Igen, ismerős Metin2 függő.

Hazaér a munkából és már gépezik is.

2011. jún. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Én Gyakorikérdések-függő lettem sajnos, pedig tele van már vele a tököm, de mindig bizserget az érzés, hogy

1.) a hülye emberek kérdéseit olvassam,

2.) okosnak érezzem magam, amikor okos válaszokat adok...

2011. jún. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Call of Duty is számít? :D
2011. jún. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én, de nem játék hanem egyszerűen net függő vagyok.
2011. jún. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
apukam ,Farmeramazik jo sokat ,naponta kb 1 orat
2011. jún. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is játékgépeset ismerek, de el is váltak. A pasi meg a szintén függő fiával maradt egy albérletben, de annyit elszórtak, hogy hiába volt a pasi nyugdíja és fizuja 120, plusz a fia keresete, nem tudták fizetni a lakást, így kitették őket. A sráccal nem tudom, mi van, a pasi hajléktalanszállón lakik. (mondjuk furcsállom, hogy nyugdíj és meló mellett is felveszik ilyen helyre az embert, de ez nem ide tartozik)
2011. jún. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nyáron nagyon sokat metineztem,de le is szoktam róla.Kb 3 hónapig tartott,utána már csak néha mentem fel és mostmárt egyáltalán nem is szoktam.
2011. jún. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én egy kicsit metin2.De az hogy haza megy az ember és egyből játszik még nem függőség.Az egy olyan játék, amin ha szöszmötölsz napi 5 percel, nem érhetsz el semmit.Amíg elvégzi a függő ember a dolgait, és nem önti a játékba a pénzét, addig nem függőség, és meg kell engedni, hogy játsszon.
2011. jún. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen a párom. 4 éve élünk együtt és van egy kislányunk, de páromnak nagyon nehéz magát kordában tartani, de most már megy neki.

Informatikus, így a napja nagyrészét gép elött tölti.

Elöször a poker volta probléma, habár ott csak sok idöt töltött esténként, pénzben nagyokat nem játszott, de ideges lett ha veszített.


Aztán én regisztráltam egy olyan oldalra ahol mindenféle kártyajátékokat, szójátékot, puzzeljátékot lehet ellenféllel játszani, vagy is fizetni kell a játékokért. feltettem 10 €-t. van olyan része amiért nem kell fizetni, és naponta 50cent bonusz játék is van. nagyon ritkán játszottam pénzért, ha egyszer veszítettem akkor napokig vagy hetekig pénzért nem játszottam, csaka jokert és így gyült pénzem. egy játék 0,80-1 €között van. a párom ekkor kezdett otthonrol dolgozni, irodába ritkán járt be. és egyszer lekértem a bankszámlakivonatomat amin meglepödve láttam hogy abban a hónapban 200€-t játszott el ezen az oldalon. ha lefogyott a pénz rátöltött annyit hogy ne vegyem észre. na ja de az én számlámról ment rá. amiért mérges voltam hogy nem tud nemet mondani.

aztán kérte válotztassak kódot. de nem tettem mert tudtam ha változtatok akkor ö csinál egy új felhasználót és a saját pénzét költi rá. ment is ez így kb egy évig, nem nagyon tett fel pénzt, én meg ha titokban csináltam veszekedtem vele, ha elmondta akkor max nem helyeseltem.


Aztán egyszer csinált magának egy újabb nevet és az alatt játszott, de mivel az összeg nem nagy amit egy hónapban eljátszik, és nem dohányzik nem iszik nincs olyan hobbija amire költene, így ezért nem szolok.


amit utálok ha az én nevem alatt atszik és nem tudja abba hagyni és veszít.


pokerezni nem nagyon szokott most már, megunta, de ott nagyobb összegeket sohasem játszott el.


amit most sokat játszik de az elegalább nem kerül pénzbe az a farmarama.


de azt hozzá kell tennem hogy itthon ha kell segít mindenben, megyünk kirándulni állandóan, vagy is annyira nem vészes.

2011. jún. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!