Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogy tegyen túl...

Mit tegyek? Hogy tegyen túl magam ezen?

Figyelt kérdés
Még nem vagyunk egy éve házasok és már sokat vitázunk. én szeretnék már egy babát de a férjem hol ezt mondja hol azt.pár hónapja is volt szó róla és akkor nem lett belőle semmi. lassan 2hete megint előkerült ez a téma és azt mondta, h most is lehet baba ő most is örülne neki meg késöbb is. (szal neki mindegy) de szerintem jobban húz a szive arra, h késöbb legyen baba.akkor miért ,,,húzta el elöttem a mézesmadzagot?) most nagyon padlón vagyok ez miatt.
2011. jún. 5. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idő után házasodtatok össze? Szerintem még túl korai neki ez, nem készült fel rá, és szerintem még te sem teljesen. Mennyi idősek vagytok?
2011. jún. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne képzelődj, ha azt mondta, hogy most is jó, meg a jövőben is, akkor így is gondolja. A viták miatt néha lehet, hogy elbizonytalanodik, de úgy látom, te is így vagy vele.
2011. jún. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk 5 éve járás után jött a házasság, a férjem azt mondta, majd szól, ha elérkezettnek látja az időt, mert 21 sem volt, mikor elvett, volt még időnk, várhattunk vele egy-két évet.Semmi jele nem volt annak, hogy komolyan gondolja, egyszer csak leültetett, és azt mondta- babát szeretnék :) Még abban a hónapban össze is hoztuk :) 23/N
2011. jún. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

4éve vagyunk együtt abból 2év járás, 1 év jegyesség és lassan egy év házasság. férjem 28, én 21.

én még nagyjából ráérnék de ő már annyira nem. egyikünk sem szeretne késöi babát.

én már késznek érzem magam az anyaságra és eddig abban a hitben voltam, h a férjem is.de ha egyszer szeretne egyszer meg még várna vele?:S nekem ez magas!!!most várjak arra, h kegyesen azt mondja, h akkor most már szülhetsz nekem gyereket?!!! sztem ennek is közös döntés kéne, h legyen. vagy tévedek???

2011. jún. 5. 15:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, közösnek kell lenni, nálunk is úgy volt, hogy én mondtam a férjemnek, hogy készen állok, már rögtön esküvő után, és rá várok. Neki még kellett másfél év beérés... Így is csak 23 éves lesz, mikor a baba megszületik. Néha bizony várni kell a másik döntésére. Mutass neki babákat, hátha megjön a kedve :S
2011. jún. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezzel a várás dologgal nem is lenne semmi bajom ha elötte nem mondja, h lehet baba. akkor mondta volna azt, h kell még neki idő azt kész akkor nincs vita. hiába mutatnék én neki babákat, különösképp nem hatja meg a dolog, mert ő nem szeret ,,,más dolgával foglalkozni''' már igy is vártam majdnem egy évet...:(
2011. jún. 5. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!