Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetne ez az alábbi kérdés...

Lehetne ez az alábbi kérdés megoldása?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

Beszéltem anyummal,arra jutottunk,hogy elmondtam neki,hogy nekem nem csak egy barátnőm van,hanem van több is.És van egy legjobb,az Ő.Azt is mondtam anyámnak,hogy szerintem az a megoldás,hogy több barátnőmmel is menjek egyszerre több helyre.Ezt nem is ellenzi így már.De szerintetek megvalósítható ez a dolog úgy,hogy a legjobb barátnőm érezze(akiről a kérdésben volt szó),hogy Ő továbbra is a legjobb?

Hiszen így van.. csak mostantól sok dolognak másképp kell lenni.

Lehetne ez a jó megoldás erre a problémára?


2011. jún. 5. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a barátnődet nem zavarja. De gondold át, ha egyik nap azt mondaná: te maradsz nekem a No.1, de mától még 3 fiút is szeretnék megismerni,s ha ez téged sem zavar akkor bátran!
2011. jún. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát ha ezt így elutasítja,akkor nem tudom mit kezdek magammal,megőrülni sem akarok,de eldobni őt sem akarom.
2011. jún. 5. 18:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Most bontakozik a személyiséged. Ha bele fog férni az a mentalitás, hogy az 1. sz. mellett lesz sok más is, akkor férjként sem fogsz hezitálni.

Tisztességes az lenne, ha még nem köteleznéd el magad 1 mellett, hanem szállj virágról virágra, s mindig légy tisztességes: pl.mondd: tőled egy másik randira megyek egy cuki lánnyal. Aztán bízd a lányokra! Vagy nem lesz több találkozásotok, vagy nem zavarja majd őket. Mert ők is azt mondják: jaj, nézd! engem is ott vár már egy másik srác.Mindenki azt kapja vissza, amit ad. Nem baj az, ha keresgetsz, csak tisztességesen tedd!

2011. jún. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!