Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Lent megfogalmazva

Mit tegyek? Lent megfogalmazva

Figyelt kérdés

3 éve volt egy románcom egy pasival. Én úgy éreztem akkor, hogy beleészerettem. De ő állítólag nem érzett semmit. (Én ezt kétlem.)Ez tartott 2 évig ilyen alkalmi kapcsolat féle. Vége lett, mert elmondtam neki, hogy beleszerettem.Nem akart találkozni velem, sztem azért, hogy nekem ne legyen rossz.

Kimentem külföldre, ott megismerkedtem egy pasival,(magyar)már nem érdekelt, elfelejtettem. Beleszerettem a barátomba.De közben ő érdeklődött felőlem mindig kérdezett, hogy hogy vagyok, mi újság van velem. Legyintettem felette mindig. Hazajöttünk külföldről és együtt dolgoztunk hárman, volt olyan, hogy egy műszakon. Ő állandóan figyelt engem, láttam a szemem sarkából.

Megromlott a kapcsolatom a párommal, és legszivesebben felhivnám a régit és elmondanám, hogy mit is érzek.Ugyanazt érzem ha meglátom, mint régen. Csak félek, hogy ő nem akar engem. Sőt...


2011. jún. 9. 19:55
 1/3 anonim válasza:
Hát pedig akármilyen nehéz is, el kellene neki mondanod. Minél előbb kiderül, hogy ő mit akar, annál jobb. Ha kellesz neki, az a legjobb, ha meg nem, akkor nem őrlődtél hónapokig feleslegesen. :(
2011. jún. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha a pasit igazán érdekelted/érdekelnéd, nem engedett volna el, vagy legalább azóta jelezte volna, hogy sajnálja, megbánta, visszacsinálná, ha lehetne...

Lehet, hogy figyel, mert ha a pároddal, és vele dolgoztok együtt, - ha jól értettem - eléggé érezhető lehet kettőtökön, hogy a kapcsolatotok nem az igazi.

Ha most felajánlkoznál neki (mert lássuk be, kb ez történne) lehet, hogy szeretőnek újra kellenél 1-2 évre. Aztán max. közölné, hogy ő még mindig nem szerelmes, csak jó veled az ágyban.

Ha a pároddal megromlott a kapcsolatod, ne a régi töltöttkáposztát próbáld melengetni. Keress olyat, aki nem szerelem nélkül bújik veled ágyba. Szerintem.

2011. jún. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez az ember az életben nem akar tőled komolyat.Ha a mostani kedveseddel véget ér, akkor se menj vissza hozzá, mással vigasztalódj, ne vele.Egyszer már okozott neked fájdalmat, miért adnál erre több esélyt?
2011. jún. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!