Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » - Mit csinálnál, ha most...

- Mit csinálnál, ha most lenne a 30. születésnapod valamint mit üzennél a 30 éves önmagadnak?

Figyelt kérdés

Bőven elég, ha

írsz pár sort, vagy bármit, ami ezzel kapcsolatban

eszedbe jut. Amit még kérek, nem, életkor, jelige, vagy név, vagy bármi amitől megkülönböztethető. Születésnapi ajándék lenne, előre is köszönöm :)


2011. jún. 12. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy még csak 21 vagyok:D


30 éves koromra szeretnék 2-3 gyereket, férjet, családot, munkát, úgyhogy kb amit magamnak üzennék (remélem) majd...hogy gratula ahhoz amit elértél (ha nem értem el) akkor meg kitartást ahhoz amit el szeretnél érni.


A másik: Ne aggódj nem 30 éves vagy csak 20, 10 év tapasztalattal:P

2011. jún. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Felírnék 30 dolgot az eddigi életemből,ami örömmel töltött el vagy véghez vittem,majd felírnék még 30 dolgot,amit szeretnék megvalósítani. Ebből az egyiket aznap teljesíteném:)

20L: Dorci

2011. jún. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Istenem, bár lennék újra annyi, hogy máshogy dönthessek egy párkapcsolati kérdésben, ami azóta negatívan befolyásta az egész életem. 40/nő
2011. jún. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most jó neked? Ezt kérdezném magamtól.
2011. jún. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

21 éves vagyok. Ezt üzenem a 30 éves énemnek:

Jó babázást és sok szerencsét a 3. gyerkőchöz! Lassan ő is megérkezik a családba!

2011. jún. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 guti73 válasza:
Ne csináld, és menekülj!!
2011. jún. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

21 vagyok és azt üzenném


Csak így tovább öreglány! Tudtam, hogy megtudjuk csinálni az álmunkat!! :)

2011. jún. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!