Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy bűntudatuk van?

Lehet, hogy bűntudatuk van?

Figyelt kérdés
A családban nem szoktunk ünnepelni, még a szülinapokat sem. Tavaly ballagtam (általánosból) és egyáltalán nem úgy sikerültek a dolgok, ahogy eltervezték. Múlt héten bérmálkoztam, marha nagy bulit csináltak. (Aminek egyébként nem örülök, mert utálok a középpontban lenni) Lehet, hogy azért, mert bánják ami tavaly történt?
2011. jún. 13. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, persze lehetni lehet.

Az én időmben nem volt olyan nagy dolog a ballagás - pláne h külön "bulit" tartani emiatt...

A bérmálkozás viszont egy fontos dolog - pláne a szüleidnek, ha ők vallásosak.

2011. jún. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem is csak egyszerűen fontos volt nekik
2011. jún. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem a bűntudat,de ezt nehéz megítélni úgy,hogy nem ismerjük őket.Ha a bűntudat lenne,akkor azzal nem egy évet várnak általában.Ha a ballagásod után nem kaptál valami ajándékot (amit kárpótlásnak lehet minősíteni) akkor nem hiszem,hogy most a bűntudat lett volna a buli.Meg egy általános iskolás ballagás nem egy nagy cucc,a gimnáziuminál van nagy felhajtás.
2011. jún. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Érdekes családotok van... Nem azt mondom, hogy születésnapra minden évben görögtüzes pezsgős bulit kell tartani. De a születésnap mindenkinek a saját, leginkább a személyéhez kötődő évfordulója. Ha tényleg nem ünneplitek, örülj neki, hogy legalább a bérmálkozási "bulid" jól sikerült.

Nem hiszem, hogy kárpótolni akartak volna, sőt azt se,. hogy a ballagási buli miattuk nem sikerült igazán jól. Az, hogy egy családi, vagy baráti összejövetel mennyire lesz hangulatos, néha nagyon kicsi részleteken, és véletlenen is múlik.

2011. jún. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

14:08-Lehet, hogy ez neked érdekes, de én kifejezetten örülök annak, hogy nincs felhajtás.

2011. jún. 13. 14:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!