Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most akkor ennyi...

Szerintetek most akkor ennyi volt?

Figyelt kérdés
Hosszú történet és igazából nincs most kedvem részletezni csak a lényeget írom le.Mindketten házasok vagyunk,mindkettőnknél vannak gyerekek is.Ő több hónapja elköltözött a családjától(részben miattam).Egy kicsivel több mint féléves kapcsolat volt ami igazából mondhatni távkapcsolat mert én nem élek Magyarországon.Ritkán találkoztunk de annál többet beszélgettünk igazi lelki társak voltunk.Szerelem lett ami miatt én hazaköltöztem volna hozzá,sőt Ő mindig gyere majd lesz valahogy csak együtt legyünk.Én voltam eddig bizonytalan,h mit csináljak de én eldöntöttem Őt választottam,felmondtam de még dolgozok.Most Ő bizonytalanodott el, eddig ezt soha nem éreztem sőt Ő jobban akarta ezt az egészet mint én.Megmondta őszintén mit érez,sokat dolgozik most nincs egy szabad napja sem fél,hogy én megbánom és a fejéhez vágom majd h minek jöttem haza stb.Igen,tudom az tény rengeteget lennék egyedül és egyszer mondtam neki nem tudom hogy fogom majd kezelni ezt a helyzetet.Két napja nem jelentkezett,nem tudom mi van.A távkapcsolat a célegyenesben megölte a szerelmet?Vagy beijedt,h csak Ő érte hazamennék?Vagy mit gondoltok ti erről?Ne is keressem,ha akar/na/ még valamit úgyis hívna?
2011. jún. 15. 08:48
 1/7 napietus ***** válasza:

ne kresd semmiképpen. felejtsd el inkább, elég nagy hülyeség lenne mindent feladnod egy múló érzésért. apám mondta nekem, hogy soha ne keverjem össze életem legboldogabb óráját a boldog élettel. most én is ezt tanácsolom Neked. van családod, igyekezz rendb hozni a házasságodat, mert ez az eset egy tünet.


és TUDOM miről beszélek, hidd el.

2011. jún. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy hibát követtél el azzal,hogy felmondtál a munkahelyeden,aztán meg koppansz és ott vagy munka és család nélkül...2 szék közül a földre...ügyes
2011. jún. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Két család és több gyerek sorsát tönkretenni pár hónap ismeretség okán valami jobb (?) reményében nem tűnik bölcs döntésnek.

Hibáztál,vezekelj.

Akkor is ha újból előkerül.

Az ilyen szituk esélyét is kerülni kell nem pedig tovább bonyolítani.

47 F (válás után)

2011. jún. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, túl naiv,hiszékeny szeretetre vágyó voltam és az is vagyok!Elhittem mindent,hogy talán én is boldog lehetek.De annyit hozzátennék még,nem fél éves ismertségről van szó még tiniszerelem volt a miénk, amit akkor én rontottam el túl fiatal voltam.És talán ez miatt sem gondoltam volna,h ilyet megtesz velem az utolsó pillanatban.
2011. jún. 15. 10:07
 5/7 napietus ***** válasza:
pedig látod, hogy mgtette. és azt kell mondanom, kettőtök közül ő a bölcsebb.
2011. jún. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen,igazad van.Csak egyszerűen nem értem meg mért csinálta ezt velem hónapokig??Nem vagyunk már gyerekek!!Megértettem volna ha mondjuk 2hónap után mondja,h mégse.Akkor is fáj,de nem bolondít akkor meg ennyire!!!Hogy a fenébe lépjek tovább??
2011. jún. 15. 11:31
 7/7 napietus ***** válasza:
sajnos sok ember gyáva ahhoz, hogy kimondjon ilyesmit, ezért halogatja. nem akar ő rosszat, csak nem meri...egyébként úgy lépj tovább, ahogy először írtam: a házasságodat hozd rendbe, mert az, hogy ez az egész elkezdődhtett, azt jelzi, van ott mit javítani. ez egy jel, nem több, de nem is kevesebb, nem szabad félvállról venned. munkahelyeden mondd meg, hogy mégsem kell hazautaznod, ha szerettek, lehet, hogy visszavesznek. ha nem, keress másik állást. én ezt tenném.
2011. jún. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!