Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha sírok, anyunál lyukadok...

Nobunosi kérdése:

Ha sírok, anyunál lyukadok ki, az miért van? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az úgy kezdődött, fél éves korom óta elváltak a szüleim, anyukám sokat hazudott mindenről, kihasznál engem és apukám is, nagyon sokszor megbántott, főleg a hülyeségeivel:\Azt mondta, soha nem leszek a lánya, és legyünk csak barátok, de nekem soha nem barátra volt szükségem, hanem anyára.. Azt mondja ri*banc vagyok, mert folyton apukámon lógok.. Soha nem volt rám büszke, semmiért. Az idő folytán megutáltam, és neki állt feljebb, volt, hogy egy évig nem birtam ránézni, és akkor is csak nyalt:\ hogy menjek ki, de csak azért kellettem neki, hogy kérjek neki pénzt... És, ha rá gondolok, már sírógörcs kerülget:\.. Szerintetek mit csináljak?
2011. jún. 15. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy? anyukád nem normális.
2011. jún. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
15...:(
2011. jún. 15. 22:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát tényleg nem normális az anyukád. Hogy tehet ilyet veled??? Van tesód? Úgy veszem ki a szavaidból, hogy nincs. Hát figyelj ha ő így áll hozzá a dolgokhoz, akkor te is állj úgy. Ne látogasd, ne beszélj vele! Apuddal pedig beszéld meg ezt a dolgot (ha ő legalább normális). 24L
2011. jún. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Van tesóm, 6... Féltestvérek, milyen meglepő anyai ágról, 2 vel tartom a kapcsolatot, a nagyobbikkal sokat beszélek, a kisebbikkel kevésbé, Bátyámmal már évek óta rájöttünk mindig a kicsi volt a kedvenc, de amit a húgommal csinált, azzal végképp elásta magát nálam, amikor megszületett a húgom 1 éves koráig meg sem látogatta.. Mindig a papám ment be hozzá... Meg nagyon sokat verte őket, és ő nevezi magát JÓ anyának...:S
2011. jún. 15. 22:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Mármint anyukád nem ment be a húgodat meglátogatni? A saját gyerek? Vagy hogy? Ebbe belezavarodtam..
2011. jún. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem költözz el otthonról, vagy a tesóddal (ha ő már nagykorú), vagy az apukádhoz, vagy nagyszülőkhöz. élvezd a tini életedet, ne rontsa el az anyukád a legszebb éveidet! hagyd figyelmen kívül (biztos nehéz), tarsd a kapcsolatot a testvéreiddel. amúgy ők hol laknak? és te?
2011. jún. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen anya nem ment be.... Én külön élek tőlük..:) Apukámnál:\ ő legalább törődik velem:\
2011. jún. 15. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!