Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes egy 30 éves férfinek...

Érdemes egy 30 éves férfinek várni egy 20 éves lányra amig igazán nő lesz? Egyeltalán nem nagy ez a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Nagy dilemmában vagyok!Van egy lány akivel szimpatizálunk egymással és nagyon kedves lány,bár gondolkodásban kicsit több.De félek hogy ha esetleg lenne is valami köztünk félnék hogy majd beindul 22-23 éves kora környékén és le akar lépni még dolgokat kiprobálni,én is laza vagyok és nem szoktam korlátozni a barátnőimet!Én komoly kapcsolatban gondolkodom ős is komolynak tűnik,de ennyi idősen mint ő,még annyit változik az ember.Tényleg nagyon kedves lány és nagyon szép,de félek hogy lelépne késöbb mert még élni szeretné a saját kis életét,bár így is élhetné de lehet hogy még ki szeretne probálni ezt azt,ha értitek mire gondolok!:)A másik probléma hogy másik városban lakik,de tervezi hogy ide a közelben költözik!Azt nem tudom hogy én miattam e vagy amúgy is jönne de szeretném ezt az egészet,de ugyanakkor tartok is tőle hogy faképnél hagy!Ti mit tennétek?
2011. jún. 21. 17:21
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben nem mennék bele a kapcsolatba, amennyiben folyton attól rettegnék, hogy mikor fog elhagyni! Ha így vágsz bele, akkor be is következik.
2011. jún. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha te már nagyon komoly kapcsolatra gondolsz. 3-5 év mulva család stb. Akkor erre ez a lány valóban alkalmatlan. (Bár ki tudja vannak komolyabb gondolkodásu 20 évesek)

Én 24 vagyok, barátom 28 még mindketten szeretünk "élni" megbeszéltük hogy mit szeretnéntk szerencsére passzolnak a terveink így nincs probléma. Csak jóval később szeretnénk családot így egyikünk sem akadályozza a másikat semmiben.

Szerintem beszéld meg vele az aggájaidat és azután dönts.

Az hogy 20 éves még nem függ össze azzal, hogy milyen ember és milyen céljai vannak.

2011. jún. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
Ha nem kezdtek el járni, sosem tudod meg mi lesz a vége. Vagy a feleséged lesz, vagy a múltad részévé válik a csaj. :) Ez kettőtökön múlik, de ha mégsem jönne össze, tudnod kell elengedned őt.
2011. jún. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Családot csak én is 35-36 éves koromban tervezem,elöbb semmi esetrem sem,még én is szeretnék élni és gondolkodásban sem vagyok még 30.
2011. jún. 21. 17:29
 5/40 A kérdező kommentje:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:29


Nézd rajtam nem nagyon múlik a dolog mert én benne lennék,de attól félek hogy majd még sem azt akarja késöbbiekben aztán ott állok 35-36 évesen mint egy idióta.

2011. jún. 21. 17:31
 6/40 anonim ***** válasza:

Jaj! Én 25 évesen egy 47 éves férfival jöttem össze - ugyanez történt, egyfolytában azt hajtogatta, hogy biztosan lelépek egy fiatalabbal, biztosan megcsalom, tuti már keresem a következőt... szörnyen bántott a dolog, mert eszembe nem jutott ilyesmi, de úgy meg tudott ezekkel bántani, hogy volt, amikor egész este/éjszaka sírtam. Aztán - több okból - vége lett a kapcsolatnak fél év után, igyekszem csak a szépre gondolni belőle, de ez a tüske azt hiszem örökre bennem marad.

Szóval, ha úgy gondolod, ő még élni akar - még ha ő nem is így gondolná - ne alakíts ki vele kapcsolatot, megmérgeznéd vele mindkettőtök egymás iránti érzelmeit.

2011. jún. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Nem tudom nyissak e feléje....
2011. jún. 21. 17:33
 8/40 anonim ***** válasza:
100%

Nincs a korkülönbséggel semmi gond. (ha tényleg érett gondolkodású a lány is)


Hogy érdemes-e várnod azt nem tudom megmondani, mert ugye én nem ismerem egyikőtöket sem.

Hogy mennyit változik majd, azt sem nagyon tudom megmondani, hiszen mindenki más és más. Nem biztos, hogy "beindul", de bármi lehetséges. De változni azt fog.


Csak azt tudnám elmondani, hogy én mennyit változtam ennyi idősen. Sokat. Teljesen másképp gondolkodtam 23 évesen, mint 20 évesen és most is máshogyan gondolkodom, mint anno 23 évesen.


Semmit sem veszítesz ha megpróbálod vele. Bármi lehetséges.

2011. jún. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:

17:29 vagyok.


Egyszerű a képlet. Magadhoz illőnek tartod a lányt vagy sem? Mert ha igen, akkor nem kérdés hogy próbálkozz nála, ellenkező esetben viszont ne ess bele "ha nincs ló jó a szamár is" csapdába. Ha a lány bulizós, esetleg pasizós, akkor sajnos nagy valószínűséggel továbbra is motiválná őt ez az életvitel. Azonban vannak olyan lányok, akik már fiatalon sem komolytalanok és idővel pedig még komolyabbá válnak. Na, ilyen lány kéne neked is.

2011. jún. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:33


Eléggé vissza fogott és kedves lány,nem egy kurvulós fajta.De kitudja hogy az évek alatt mik változnak benne,megbízhatónak tűnik és tényleg nem egy olyan fajta aki mutogatja magát és hasonlók.De az alvó oroszlán mindenkiben ott van.:)

2011. jún. 21. 17:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!