Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy akadályozhatnám meg,...

Hogy akadályozhatnám meg, hogy anyum pasija ideköltözzön hozzánk?

Figyelt kérdés
Nem vagyok olyan fiatal, anyum pasija 10-12 évvel lehet idősebb nálam. És pont ettől tartok, hogy mi van ha megtetszem neki és ki akar majd kezdeni velem? Anyum meg állandóan dolgozik, én lennék itthon a pasival egész délután. Ennek semmi értelme, és eléggé félek a helyzettől. Szóval a kérdés hogyan akadályozhatnám meg, vagy beszélhetném rá anyumat hogy ne költözzön ide a pasi?
2009. márc. 24. 20:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%
Írtó ciki helyzet. Anyukád nem fél ugyanettől, hogy esetleg leütöd a kezéről?
2009. márc. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
Van valami alapod, hogy ezt feltételezd? Tett már olyat, hogy ezt gondolod? Anyukádnak nem mered ezt elmondani? Egyébként nincs barátod, hogy egyértelmű lenne anyukád pasija számára, hogy foglalt vagy, hogy még véletlen se próbálkozzon nálad?
2009. márc. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Sehogy. Keress hozzád illő barátokat, és ne haverkodj vele, ha esetleg titokban tetszik.

De ha csak zavar a gondolat, hogy egy idegen férfi..Anyukád nyilván alkalmasnak tartja erre, szereti, bízik benne. Nem dolgozik délután? Majd elfoglaljátok magatokat külön. Van szobád, nem? Megszokod. Neked kell majd egyszer elköltöznöd, anyukád nem élhet egyedül, társ nélkül örökké.

2009. márc. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Nem lehet, hogy magadtól félsz?


Ha kettejüknek jó a kapcsolata, akkor nincs okod félni attól, hogy a pasi kikezd veled. Ha mégis, akkor egyértelműen és határozottan el kell utasítani és ennyi.


Gond tényleg csak akkor van, ha neked tetszik a pasi...

2009. márc. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Semmit nem tett eddig még a pasas, csak sokszor előfordult már fiatalabb koromban is hogy idősebbek zaklattak, ezért félek azt hiszem. Nem hiányzik még egy zaklató. Anyum előző pasijainak is tetszettem. Sz@r érzés ez, olyan mintha én tettem volna tönkre minden kapcsolatát.
2009. márc. 24. 21:40
 6/14 A kérdező kommentje:
Ja és a pasi nekem nem tetszik egyáltalán.
2009. márc. 24. 21:41
 7/14 anonim ***** válasza:
35%

Akkor ezt ne tedd tönkre!

Nyugi van, ha gáz van akkor visszautasítás határozottan, de már ezt megírták Neked!

Ne légy önző, anyádnak is joga van a boldogságra!

2009. márc. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Barátod nincs, aki mellett biztonságban éreznéd magad?
2009. márc. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem akarom tönkretenni. De ha megtetszem neki akkor már tönkretettem...mert biztos hogy elmondanám anyumnak. Ha nem költözne ide biztos nem történne ilyesmi, és nekem sem kéne a szobámban bujkálnom egész nap. Én is elköltöznék szívesen, de nincs miből és nincs hova...még egy jó pár évig.
2009. márc. 24. 21:52
 10/14 A kérdező kommentje:
Nincs barátom, senkim sincs.
2009. márc. 24. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!