Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lepjem meg a férjemet a...

Mivel lepjem meg a férjemet a házassági évfordulónkon?

Figyelt kérdés

Holnap után, vagyis 25-én leszünk 6 éves házasok. megbeszéltük, hogy nem veszünk egymásnak semmit. Hát ezt sikerült betartani :)

De mégis meglepném valamivel.

Tudom, főzzek valami finomat, minden nap azt teszem. Vagy este lejtesek egy striptizt, elég nehéz lenne, mivel a 2 éves lányunk velünk egy szobában alszik már este 7-kor.

irnátok nekem valami ötletet?


2011. jún. 23. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egy 6 éves bort, az még nem olyan drága, és mondd neki, hogy a házasságotok olyan mint a jó bor, nem öregszik, csak nemesedik, érlelődik.Ezt nem neki veszed, hanem magatoknak.Egyébként gratulálok a szép életdhez!!
2011. jún. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a konyhában is lehet sztriptízelni...
2011. jún. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

.... elől kötény, hátul semmi!

(folytatva az előttem szóló által be nem fejezett mondatot!) :D


De komolyan: attól még készíthetsz egy kicsit ünnepibb vacsit, pár falat sütivel (persze a kedvenceit főzöd, sütöd), az az üveg bor csak feldobja. És vedd elő hozzá az ünnepi terítéket.

Legyen kézügyben egy előkészített váza is, talán eszébe jut egy szál virág!

Boldog évfordulót!

2011. jún. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Ma reggel azt kérdezte a férjem, hogy lepjen-e meg valamivel (virág, csoki), vagy veszek magamnak valamit, ad pénzt. Hát ez már csak így megy 6 év házasság és 11 év ismerettség után :) Nem baj, vettem magamnak egy felsőt :) És azzal lepem meg, hogy bár csak holnap lesz az évfordulónk, ma mire hazajönnek (a férjem hozza a gyereket a bölcsiből) sütök pizzát. Nagyon szereti a férjem, és nem is számit rá. És azt kérte, hogy a hétvégén elmehessen halászni.

Hát meg van oldva...

De azért előveszem holnap este a combfixemet... :)

2011. jún. 24. 10:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Oké! Kösz, hogy jelentkeztél. Minden szépet és jót kívánok nektek! Üdv.
2011. jún. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!