Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves gyereket nem lehet...

16 éves gyereket nem lehet fogni suliidőbe se, de most a nyáron kész káosz van mit csinálhatok vele?

Figyelt kérdés

Hugomról van szó aki a hét minden 2. napján fél napokat nincs itthon du. elmegy itthonról és este 11kor jön

Olyannyira s*gg hogy nem is tudok vele mit kezdeni, az ideg szétcsap mikor kérdezem normálisan hogy kikkel voltál, ittatok valamit? Rögtön így válaszol, "mit érdekel az téged foglalkozz magaddal, inkább arról beszélj hogy mikor mész elfelé itthonról"


Most hogy muterék a nyár kezdetével többet dolgoznak így én felelek jóformán a házra meg hugomra, de amilyen idióta kitudja hova ment megint.

A telefonja ki van kapcsolva, elérni se lehet, én is mennék valamerre de így hogy még nincs itthon addig sehova


Végülis sz*rok bele, mondtam neki elrettentő példának a csavargást hogy nehogy úgyjárjon mint én amikor combon szúrt egy hapsi a járdán mikor elmentem mellette


Ezeknek a naív kis lányoknak mondhat bármit az ember, sose hallgatnak az idősebbre

20/F


2011. jún. 24. 22:48
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
18%
Mennyi idős a hugod? Csak azért mert 13L vagyok és azért felőség teljesebb vagyok nála.. Bocsi ha fiatalabb nálam, bár ha fiatalabb lenne akkor biztos hogy nem vennéd ilyen "lazán" hogy 11-kor jön haza, és iszik.. Ezzel nem azt mondtam hogy lazán veszed, hanem azt hogy akkor már gondolom befenyítetted volna.. Sok sikert! Drukkolok
2011. jún. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
92%

Esélytelen vagy, én is voltam így otthon a húgommal, házimunka nuku, mert neki szünete van (nekem is az volt, 200 nm-es házat tartottam rendben egyedül, nem volt érv, hogy amit egyedül hat óra alatt végzek el, azt hárman - van még egy tesónk - két óra alatt megcsinálnánk, aztán mindenki szabad lenne), lelépett, csavargott.

Ami segített, az két hatalmas pofon a'la apa. Akkor egy darabig normálisabb volt.

2011. jún. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
75%

Teljes mertekben igazad van, de feltetlen meseld ezt el a szuleidnek,mivel valoban ha baj tortenne, akkor nem teged okolnanak, hogy te tudtal rola....igy nincs rajtad akkora feleloseg. A telefont elkell venni, es buntetest kironi, tehat nem mehet el, csak akkor, ha idoben haza er pl. Nincs olyan, hogy egy 16 eves gyermekkel nem lehet birni.

szoba fogsag, es telefon elvetel azert, mert ki volt kapcsolva a telefon, tehat igy megfogja tanulni, hogy miert kapott telefont!

2011. jún. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
45%
első vagyok! Nem figyeltem ne haragudj 16 éves.. Hát akkor meg nincs semmi felelősége.. Buta
2011. jún. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
60%
Hadd menjen,igaza van ,most fiatal...16 évesen senki nem ül otthon!Kérdezd meg hogy hova megy,hogy tudjad,és a szülei is.16 évesen én szinte minden nap a strandon voltam.Nincs ebben semmi.
2011. jún. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

Most jött haza, persze megint kezdi a hülyeségeit, hogy mit szólok bele :)

Kriszti itt nem ezzel van a baj hogy mennek valahova, hanem hogy este 11ig

A nyár nem arról szól 18 év alattinak hogy félnapokat tekeregjen lány létére, ha most nem hugom lenne hanem öcsém biztos szétverném ennyi a szerencséje csak


Jah még annyi hogy muter mellette áll, mondván hogy 4es lett az évvégije akkor neki kijár az éjszakázás

2011. jún. 24. 23:17
 7/39 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem,ha anyukád is elengedi,akkor nincs ezzel semmi baj,gondolom azt nem mondja meg,hogy hova megy.És akkor az neked miért baj,hogy este 11-re ér haza?
2011. jún. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 Furjadék* válasza:
89%

Nemtudom, de szerintem ez így lóf@sz.

Mondd meg muternak, hogy lehet hogy kijár a szabadság, de elötte takaírtsa ki a ház x-ed részét, és mondja meg hova megy, NE neked, hanem az Anyjának, vagy Apjának!Utána ők elmondják neked, ha érdekel, és mehetsz el a barátnődhöz/szerezni barátnőt, aki valószinűleg másnak keseríti meg az életét:)

2011. jún. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
72%
Jaj az a testvéri szeretet,jó lehet :)
2011. jún. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
62%
Te jó ég, este 11-kor ér haza, hogy merészeli:D Erről szól a nyár, hogy az ember a barátaival van, miért kéne otthon ülnie? Ráadásul neked mi jogod van számonkérni őt? Esküszöm nem értem, hol itt a probléma, bár szerintem leginkább a te fejedben :D
2011. jún. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!