Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál ha az idősebb...

Mit szólnál ha az idősebb barátod így nevezne?

Figyelt kérdés

a barátom 18 évvel idősebb nálam. egy szintén vele egykorúval beszélgetett és engem így illetett hogy a LÁNYKÁVAL mentem ide v oda...

szerinted nem megalázó? amúgy se mennek jól a dolgaink, nagyon érik a szakítás.


2011. jún. 26. 16:46
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy szokott ez lenni a szavajárása? Mármint, van ismerősöm, aki a feleségére mindig úgy hivatkozik, hogy az "asszony", neki ez a normál megnevezés, másnak ez sértő.
2011. jún. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
mondd el neki h neked ez a megnevezés nem tetszik, h lenéző rád nézve, remélhetőleg tolerálja majd. azt irod érik a szakitás, azt kéne szerintem kideritened h mennyire kezel egyenrangúként a kapcsolatban, ez választ adhat a kérdésedre.
2011. jún. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
95%

Nem biztos, hogy megalazo.. Lehet, hogy kedveskedésnek szanta.. De te ismered a parodat..

Nekem is van egy 18 évvel idosebb baratom, ( igaz, o csak barat, 50 éves) akivel imadjuk egymast heccelni: egyszer mmondtam neki, hogy : "ujra elkezdtem az Isteni szinjatékot olvasni, tudod, amit a Dante nevu osztalytarsad irt.. " Erre o is visszaszolt: " nyugi nyugi kis pisis, oké? "Es csak rohogunk rajta.. Lehet, hogy a parod sem gondolta komolyan..

2011. jún. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
68%

Egy majdnem 40 éves pasihoz képest lányka vagy.


Minek kellett neked egy apád korú pasival összejönni? Csak arra vagy neki jó, hogy legyen egy fiatal, hamvas kis pipije, de nem kezel téged egyenrangú partnerként.

2011. jún. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
hát igen. nem kezel egyenrangú félként. csak bele kényelmesedtem a kapcsolatba
2011. jún. 26. 16:58
 16/26 anonim ***** válasza:
55%

Az apa szokta így hívni a lányát, akkor mikor még kicsi.

Ezen ne legyél felháborodva mert te voltál agyatlan hogy összejöttél vele.

A magadfajták mentális betegek mind, normális fiú lány nem vonzódik az idősebbik nemhez, mert ott már komplexussal van baj.

Jah és a szakítás érjen is, örülök neki.

19/F

2011. jún. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Hat ez a "lanyka" meg egy 39 eves pasi szajabol is oreges. Nem nonek nez az biztos.
2011. jún. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
úgy vettem észre csak az ágyba tekint rám mint barátnő. amúgy meg egy kislány. és ezt jól bizonyította ez a lányka szó is mikor meghallottam
2011. jún. 26. 17:05
 19/26 anonim ***** válasza:
Ha ilyeneken ennyire kiakadsz, akkor ne is várd, hogy egyenrangú félként kezeljen. Hozzá képest tény, hogy lányka vagy. Ebben önmagában még semmi nincs, sőt ennyi erővel kedveskedésnek is vehetnéd a részéről. Ezek serdülőkoriproblémák szoktak lenni, ha a kislányt még kislnynak hívják, noha már vagy egy hónapja nagylány.
2011. jún. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy lenézésből. Pl nekem 9 ével idősebb a párom de ő is szokta mondani, hogy kicsilány, picilány, csajszika de nála ez amolyan kedveskedő becézés.
2011. jún. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!