Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu nem enged meg semmit....

Anyu nem enged meg semmit. Még azt, hogy MAJD az új hobbim miatt Pécsre járjak be. Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Mindig is ilyen kockulos lány voltam/vagyok. Mert egy unalmas városban lakok és nincs itt semmi és nem is volt hobbim. Aztán megláttam you tube-on ilyen gördeszkás videókat,és nagyon megtetszettek,már régebben is vonzódtam az ilyen extrém sportokhoz,de mivel itt nincs semmi lehetőség ilyenre ezért nem is kezdtem el sportolni ilyeneket. Mondtam anyunak,hogy a zsebpénzemből szeretnék venni egy gördeszkát,mert én azt a sportot szeretném űzni.Erre mondta,hogy esni meg kelni fogok.Mondtam majd meg próbálok vigyázni,de ez amúgy is ezzel jár.Kérdezte,hogy hol fogok gördeszkázni hiszen ebben a városban nem nagyon van rá lehetőség. Mondtam,hogy szerzek deszkás barátokat és bemegyek Pécsre a gördeszka parkba. Erre anyu leszegezte,hogy szó sincs róla.. :( Amúgy Pécs tőlem,épp hogy 20km-re van.. Szeptemberben leszek 16 éves és anyu még ezt se engedi meg. Mit tegyek?:/ Egész életemben én sem rohadhatok ebben a városban.. Más lányt aki itt lakik azt be engednek Pécsre,csak engem nem...
2011. jún. 26. 18:22
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
*se
2011. jún. 26. 18:23
 2/32 A kérdező kommentje:
*15/L
2011. jún. 26. 18:25
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
20km az nem sok.Biztos valamiért nem bízik benned.De a főbb oka az hogy fél nagyon nem pedig a gördeszka az oka.
2011. jún. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
83%

mark86


Deszkázz ott 2 évig,utána azt csinálsz amit akarsz.

(ha nem tudod vele megbeszélni nem tudsz jobbat)

2011. jún. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
70%
tényleg elég veszélyes a gördeszkázás nem csoda ha anyud nem örül neki senki se akarja hogy azzal hívják fel hogy kórházban van a gyereke.Elsőre ilyen veszélyes hobbit választani....
2011. jún. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
96%

Nem lehet, hogy anyukád félt? Nem tudom, hogy van-e apukád, de ő megengedné? Mert akkor ő megbeszélhetné vele a dolgot. Ha megmondod, hogy kikkel, merre mész, mikor jössz haza szerintem nem lehet vele gond. Még azt se mondhatja, hogy drága Pécsre járni, én is 20km-re lakom 1400Ft a havi diákbérlet. A gördeszkázást nagyon gondold meg mielőtt saját deszkát vennél, előbb nem ártana kipróbálni másét, hogy biztos, hogy te akarod-e ezt.

Persze mondd anyukádnak, hogy megfelelő védőeszközöket is vennél, bukósisakot, térd és könyökvédőt esetleg csuklóvédőt.

2011. jún. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Anyu most azt mondta,hogy azért nem akar beengedni mert,hogy ott csak fiúk vannak.. Az meg a másik,hogy még itthon se enged le a városba... Pedig okot nem adtam rá,hogy ne bízzon meg bennem. Amúgy meg görkorizásnál is estem elég nagyokat+mikor bicajozni tanultam akkor is..
2011. jún. 26. 18:32
 8/32 A kérdező kommentje:
Apu azt mondta,hogy ő megengedné,de akkor tényleg időben érjek haza és kóboroljak el.Anyu folyton félt..:/
2011. jún. 26. 18:34
 9/32 A kérdező kommentje:
*ne
2011. jún. 26. 18:35
 10/32 A kérdező kommentje:
Azt meg persze,hogy mondtam,hogy védőfelszereléseket is vennék.. Azért én se bolondultam meg..
2011. jún. 26. 18:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!