Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már a kapcsolatotok...

Volt már a kapcsolatotok mélyponton, de mégis sikerült megoldanotok a problémát és együtt maradnotok, ha igen hogyan sikerült mindezt?

Figyelt kérdés
Én beleőrülök, mert most én is így vagyok a barátommal, akivel együtt élünk és sajnos a hisztim miatt főleg, de ő is hibás bizonyos dolgokban.Nagyon szenvedek, mert tudom, hogy büntetni fog úgymond, vagyis napokig ilyen jeges lesz a hangulat és olyankor még idegesebb vagyok. 3 hete nincs szex, igaz sokat is dolgozott mostanában, de a veszekedések miatt főleg lenullázódott az együttlétek száma
2011. jún. 29. 07:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Tesómáknál rendszeres ez a helyzet. Kérdeztem is sógornőmet többször, hogy ha tudod, hogy ez lesz a vége és utólag belátod, hogy a te hisztid az oka és puncsolsz a békülésért, akkor miért csinálod? nem egyszerűbb élből nem hisztizni? Mi nem veszekszünk, mert a férjemmel nem lehet.
2011. jún. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hat ilyen melypontunk nem volt,amit meg lehetett oldani,megbeszelni azt kozos erovel megtettuk.

Nekunk olyan melypontjaink voltak amire nem volt megoldas semmi max az ido,de szerettuk egymast anyira hogy kivartuk mi lessz a dologbol.

megis miken hiszizel?

2011. jún. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, nekem sikerült. Pedig nagyon mély ponton voltunk, most meg kedvesség szelídség van.

Ott kezdődik a baj, hogy azt godnoljuk, meg kell állapítani, ki a hibás. Nem kell. Sőt nem szabad. Nem hibás senki. A dolgok vannak. Az én rossz szavamat a te rossz hozzáállásod váltja ki, stb.

Javaslom, tanulmányozd a veszekedés elleni pirulákat, én is azt követtem, mások is írták, hogy jó.

[link]

2011. jún. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekünk is volt mélypont, sőt, olyan is volt, hogy elgondolkodtam, szeretem-e még. aztán adtam magamnak egy kis időt, bár együtt éltünk, én ezt magamban lejátszottam. elgondolkodtam. miért ne szeretném? ugyanaz az ember, akibe annó 3 éve beleszerettem. persze, voltak olyan dolgai, amik nem tetszettek, de alapjáraton nem változott, csak összeköltöztünk és megismertük egymás rosszabb oldalát is. de rájöttem, hogy még mindig kedves, aranyos, odaadó, hűséges és szeret. akkor én miért ne szeretném. veszekedések azóta is vannak, de ugyanúgy szeretem:)
2011. jún. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hajaj, pont 1 éve már azon a ponton voltunk, hogy szakítunk. De adtunk még egy esélyt magunknak.

Én nem értek egyet azzal, hogy nem kell keresni a hibást, mert a dolgok csak úgy vannak. Ha nincs meg a hibás, nincs meg a megoldás sem! A lényeg az, hogy a hiba nem csak a másikban lehet, hanem bennem is. Ha valami 1 évig jó volt, tökéletes volt, és ma nem az, akkor valami megváltozott az 1 év óta. Ha akkor boldog voltam és ma nem, meg kell nézni mi változott meg azóta.

Én pl. írtam egy listát: mi volt más az első évben, ami ma már nincs. Benne is, bennem is mi változott meg. Az okokat is kerestem. Hónapokon át rágódtam rajta, mire megértettem. Hosszú lenne itt leírni, és most nincs időm.

A lényeg, hogy most újra szerelmesek és boldogok vagyunk.

De ha nem keressük meg a hibát, nem sikerült volna.

2011. jún. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na, azért egy példát csak írok:


Ha egy nő féltékenységi rohamokkal küzd, az nem biztos hogy azért van, mert házisárkány, pedig a párja ilyenkor annak látja. 1 évig miért nem volt házisárkány? És ha belegondolnak, rá kell jönniük, hogy a férfi nem vállalja fel őt más nők jelenlétében. A nő erre azt gondolja: nem szeret, más nő jobban tetszik neki. Pedig a férfi talán szereti és eszében sincs szégyellni őt, csak egyszerűen olyan típus aki sokszemközt nem tud olyan oldott lenni a párjával. Lehet, hogy ilyenkor megoldás az is, ha a férfi megerőlteti magát és jobban felvállalja azt, hogy ők összetartoznak, mások előtt is. Vagy a nő elfogadja, hogy a párja zárkózott típus, aki attól még imádja őt.

Sok múlik a megértésen és a félreértéseken...

2011. jún. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a veszekedés elleni pirulát pedig el fogom olvasni. Sajnos izgulós, ideges típus vagyok és hamar megsértődöm, de úgy érzem van valamikor okom rá, viszont nehezen tudok uralkodni magamon és ezzel magamnak és másoknak is ártok. Ezen akarok változtatni.
2011. jún. 29. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!