Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Illik hozzád a neved?

Illik hozzád a neved?

Figyelt kérdés
Húhát engem Lillának hívnak, és Anyu mindig mondogatja, hogy ez élete legrosszabb döntése volt:dddd Gördeszka vásárlásnál is Apu:"Na Li...szóval melyik a legszimpatikusabb?"XD Meg amikor megjött a zenekaros pólóm postán, és anyu megnézte, és azt mondta."Ha ezt tudom Roxána leszel." Meg egyszer azt is mondta, hogy "Egy szoknyás Lillácskának lettél eltervezve.":DDD
2011. júl. 2. 23:44
1 2 3 4 5
 1/47 anonim válasza:
72%
Nos én mindig szerettem volna ha Yossariannak hívnak, de sajnos a sors ezt nem adta meg. Hát ez van.
2011. júl. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
88%
én utálom a saját nevem.Hosszu és idegesitő.Semmit nem szeretek rasjta és rengeteg félén lehet becézni.Nem tudom mennyire illik rám,de szivesen kicserélném egy egyszerübbre:D
2011. júl. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
55%
a Gabriella nem a Gabi igen.
2011. júl. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
Szerintem illeni illik hozzám a nevem de én utálom a nevem.Zoltán nem szeretem.Inkább Ákos lennék az tetszik,de engem Zolinak hívnak
2011. júl. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
86%
Nem, a jelentése, a hangzása, semmi nem illik hozzám. Gondoltam is rá hogy megváltoztatom, de nem tudom érdemes-e, vagy mivel lenne attól jobb bármi is? Mindegy, úgyis a becenevemen szólít mindenki aminek semmi köze a keresztnevemhez.
2011. júl. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
86%
Én szeretem a nevemet. Mercédesz. Merci. :D nekem tetszik, szerintem elég ritka. :)
2011. júl. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
77%

Szia!


Utálom a nevem:D:D


Túl komoly! Apám után kaptam, hozzá illik, de hozzám nem. Bár, azt mondják, hogy becézett alakjában illik hozzám:P Azt mondjuk még el is fogadom, úgy azért jobban illik rám, mint teljes alakban. Azt mondjuk nem szeretem, ha a kicsinyítő képzőt ráteszik:S Attól kettéáll a fülem, nem illik rám:D Na meg vannak nevek, amikkel remekül lehet csúfolódni:S Az enyémet is lehet variálni, elég hülyeségeket lehet kihozni belőle, oviban és általános iskolában kaptam is a baromságokat:D


Üdv!

2011. júl. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
Engem is Zolinak hívnak, és illik is rám + szeretem. Olyan komoly a hangzása.
2011. júl. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
56%
Engem Vikinek hívnak, és elégedett vagyok vele. :)
2011. júl. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
Én szeretem, meg illik is rám, a rám jellemző dolgokat az ismerőseim már csak az én nevemmel nevezik meg :) Kisebb koromban nem szerettem, de azután nem tudom, hogy mi történt - ma már el sem tudnám képzelni, hogy másként hívjanak. Bár annyira nem vagyok beleszeretve a saját nevembe, hogy a gyerekeimnek is azt adjam, vannak nevek, amik kifejezetten tetszenek - de a sajátom úgy jó, ahogy van. Passzol és kész :)
2011. júl. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!