Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósgond! Csatlakozhatok én...

Anyósgond! Csatlakozhatok én is a klubhoz?

Figyelt kérdés

Hát akkor röviden: leendő anyósom egy teljesen más világ, szokásos főzésproblémák megvannak, sose fogok olyan jól főzni, mint ő (én bevallottam, hogy nem tudok még olyan jól, szinte nemrég kezdtem el főzni, nem tudom, miért kell mindig ezt fürkészni), amit el tudok készíteni, azon nevet, mert egyszerűbb kaját, a kisfia majd éhenhal mellettem, addig volt jó, míg én meg nem jelentem a színen, mert addig ők tökéletesen megvoltak együtt (apósjelölt évekkel ezelőtt meghalt). Az én anyukám messze él, még egyszer sem találkoztak, de nem győzi szidni-szapulni, hogy milyen asszony, pedig senkinek egy szava sem lehet rá, tisztességes, dolgos élete volt és van a mai napig, apám után senkije nem volt, csak értem élt, dolgozott, és nagyon nehezen viselem, mikor őt szidja ismeretlenül, viszont vissza meg nem szólhatok, mert anyósjelölt a nagyanyám lehetne korban, és én hogy jövök ahhoz. Pedagógusnak tanultam, ezért nem tudok kapálni, tyúkot ültetni, ganajászni, ezért is meg vagyok szólva örökké. Úgy nem jó még a mosás se, ahogy én csinálom, mert azt ők nem úgy SZOKTÁK. Hiába mondom, hogy én másképp SZOKTAM, az csak sz@r lehet. A tanulás nem érték számára, csak a kétkezi munka. Leszólta az iskoláimat, még a neves gimit is, ahol érettségiztem.

Megértem, hogy van ilyen is, de miért kellene nekem is ilyennek lennem, amikor én nem így nőttem fel.

Az esküvő számára nem a mi napunk, hanem egy olyan dolog, amit illik "visszaadni" az ismerősöknek, akiknek már voltunk a lagzijában, azaz szerinte úgy lesz megszervezve, ahogyan azoknak az ismerősöknek jó, és nem ám úgy, ahogy mi szeretnénk.

Párom nem ad a szavára, de látom rajta, hogy neki is nehéz, viszont mégiscsak az anyja. Eddig ügyesen lavírozott köztünk, de egyszer felőrli őt is, mert egyre többször ideges ezek miatt.

Nem lakunk együtt, én egyedül élek, párom pedig vele, még csak az kéne, hogy vele lakjak. Addig viszont nemigen tudunk összeköltözni, míg él, mert elég idős ahhoz, hogy ne lehessen magára hagyni, engem viszont kiszekírozna a világból és a házasságunk is rámenne.


2011. júl. 8. 21:42
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

*mert egyszerűbb kaját tudok csak készíteni


Ez kimaradt.

2011. júl. 8. 21:43
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Ha basáskodni van energiája, biztosan nem szorul gondoskodásra.
2011. júl. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
tyúkot ültetni... :D LOL
2011. júl. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

Olyan nincs, hogy nem lehet magára hagyni - a nagymamám 82 évesen még egedül megélt, ellátta magát meg a háztartást, anyukám is 76 évesen egyedül lakik a házában. Nem értem, hogy miért ne tudna anyósod egyedül élni, eltekintve attól, hogy nem AKAR.

Szerintem költözzetek össze valahol kicsit messzebb és éljétek a saját életeteket.

2011. júl. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%

Annyira egy undorító féregarcú jellemezhetetlen emberek vannak hogy az nem igaz!!!!!!!


Remélem hogy minden ilyen szemétláda anyós elolvassa és rájön hogy mennyire egy semmire kellő ember és megváltozik!!!


Kedves kérdező szívből kívánom hogy normalizálódjon a helyzet!!!

2011. júl. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Daganatos volt, nemrég műtötték, mozgáskorlátozott, de a száját nem korlátozza semmi.
2011. júl. 8. 21:55
 7/15 anonim ***** válasza:
34%

a párodat kérd meg hogy beszéljen vele, ordítsa le a fejét(ha ilyen anyám lenne simán megtenném) mert aza piaci kofa mindenbe belebässza a kampós orrát fúde utálom az ilyen kioktató, okoskodó HÜLYE öregeket

a tyúkültetésen énis szakadtam ROFL XD

2011. júl. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Legalább visszavághatsz. Ha nem elég jó neki a munkád, tessék, csinálja ő.
2011. júl. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%

Basszus, az előbb írtam egy csomót de ügyesen kitöröltem. A lényeg: JESSZUSATYAÚRISTEN!


1-ha vki anyukámat fikázná, megnézhetné, hogy mit kap tőlem

2-kaja: ha nem haltok éhen, az már bőven jó. Ez az ostoba némber legalább megtanította a fiát főzni?

3-a sulit azért szólhatja le, mert kompenzálja a saját iskolázatlanságát

4- már hogy a p*ba ne tudna elköltözni onnan a párod? Gondolom, anyós pajti lelki terrorizálja


Jajj, én is rühellem az ilyen bunkókat! Az, hogy idős, nem jogosítja fel arra, hogy beszólogasson. Az meg, hogy a fiatalabb alkalmazkodjon, kiveri a biztit!

2011. júl. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%

Dettó anyósom. Senki nem tud úgy gondoskodni a fiáról, ahogy ő tud. Párszor megkaptam már, hogy a férjem nem boldog velem, csak akkor lenne az, ha visszaköltözne hozzá.

Apósom 21 éve elvált tőle, elmondása szerinte, amíg házasok voltak, az volt élete legszrönyűbb 8 éve, a fia ellenére. Most már tudom, mire gondolt.


Én már megnyugodtam. Az elején martam magam, aztán rájöttem, nem tudok neki megfelelni. Most elgújabb heppje, hogy nem köszön, átnéz rajtam stb. :S

2011. júl. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!