Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukámmal összetűzésbe...

Anyukámmal összetűzésbe kerülök, ahogy megemlítem, hogy szemöldükpiercinget szeretnék. Mit tegyek, nem akarom megbántani sem, de nagyon szeretném az a vackot?

Figyelt kérdés
Ráadásul már 23 vagyok, szóval ha akarom, ugyis megcsinálom, csak bánt, hogy azt hiszi, tojok a véleményre meg ilyenek.. Mert akárhányszor valami olyat csinálok,a mi az én szememben okés, az övében nem, mindjárt az van, hogy engem nem is érdekel az ő véleménye, meg ugyis azt csinálok amit akarok meg ilyenek. Nem erről van szó, csak arról, hogy nekem nagyon tetszik a piercing, ingyen csinálná meg egy "szakember", nem felvágásból csinálnám, csak nekem ilyen a stílusom. Nem vagyok sátánista, meg ilyenek..
2011. júl. 11. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
23 éves vagy felnőtt, független nő. Azt csinálsz, amit szeretnél, ha piercinget, akkor azt. Ha ezt ő nem látja be, attól még nem te vagy a rossz. Esetleg meg lehetne közelíteni a dolgot a fater felől, hogy beszéljen anyuval, hátha ő tud rá hatni.
2011. júl. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igazad van, egy vacak es vacakul is nez ki. Nem felsz hogy a "szakember" ingyenesen melleszur? Kiment mar a divatbol. Ne csufitsd el magadat, ha maskor nem, akkor legalabb most hallgass anyadra.
2011. júl. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem már évek óta tetszik a szemöldökpiercing, és jól is állna, próbáltam utánzattal, amit nem kellett szúrni. A szakember a tesóm barátnőjének az apukája, aki mentősként, ápolóként dolgozik, és ezzel is foglalkozik. Hozzá nem értővel nem merném én sem. Egyébként apukám meg a hugom ezt szerették volna a szülinapomra adni, csak amikor be akarták vonni anyukámat is, kitört a botrány..
2011. júl. 11. 16:34
 4/4 anonim ***** válasza:

nem vacak!mi közöd h ahhoz h neki mi tetszik? a szépség szubjektiv valakinek a piercing, vkinek a tetkó vkinek meg a hello kitty tetszik. ennyi.

én 18 voltam amikor beszurattam a szemöldökömbe, most 23 vagyok, nem bántam meg, a hajam eltakarja ritkán látszik, de nem mutogatni van.

cwsináltasd meg, mert nem hagyhatod h érzelmileg zsaroljon mert ez az. ez a te életed és a piercing nem egy nagy dolog, ha nem jó kiszeded, összeforr nem dráma. de ha ilyen kis dologban hagyod magad, akkor később majd ha családod lesz is engeded h beleszóljon a gyereknevelésbe, a párkapcsolatodba? mert mindenre ezt fogja mondani, ha már ehhez is igy áll hozzá.

2011. júl. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!