Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeköltözzünk? (Többi lent)

Összeköltözzünk? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Párommal nemrég óta(9 hónapja) ismerjük egymást! Ő külföldön dolgozik, én jelenleg sehol. Kerestem külföldön (hozzá közel) munkát, de ő nem nagyon díjazta az ötletel, mondván, hogy ha ő hazajön (4-5 hetente jár haza 1 hétre) akkor nem biztos, hogy én is jöhetek. És mondta, hogy hazajön, és akkor inkább költözzünk össze, albérletbe, és próbáljak itthon, a városban munkát keresni, minthogy külföldre, bizonytalan állásba menjek bele.

Laktam már külön szüleimtől, szóval tudok háztartás vezetni..stb.

Érdemes lenne így belevágni? (22/N, 33/F)

Előre is köszi a válaszokat!


2011. júl. 13. 12:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Érdemesnek érdemes, csak szerintem ő nem akarja, hogy odamenj. Elég béna indokokat hozott fel.
2011. júl. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is csak kibúvókat keres.
2011. júl. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

mintha csak az én barátomról beszélnél....

kint dolgozik, nem díjazza hogy kimenjek hozzá, szószerint ugyanazzal az indokkal, amit neked mondtak és ő is össze költözni akar....

korban ugyanannyi...

hova valósiak vagytok?????


ha szabad kérdeznem.

2011. júl. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

előző vagyok.

vagy hol dolgozik a barátod?

2011. júl. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

még a végén kiderül, hogy mindkettőtök barátja ugyanaz az ember s nemsokára megérkezik az élettársa-felesége is ide, s akkor lesz bulis a dolog igazán :D



Szerintem sem akarja, hogy kimenj, megvan neki az ottani nyugis kis élete, nem akarjak, hogy belekavarj, fogadni mernék, hogy az itthoni összeköltözésből se lesz semmi, mert mindig lesz valami kibúvója, csak kellett valami amivel befogja a szád.

2011. júl. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Itthon költöznénk össze, nem kint!:) Ő se szeret kint dolgozni, csak muszáj! Csakhát itthon nem fizetik meg őket. Egyébként nyíregyháza! Te?
2011. júl. 13. 13:05
 7/9 A kérdező kommentje:
Jah, és németbe dolgozik! Hát..csaknem ugyan az a barátunk, ha meg igen, akkor elég jól titkolta, hogy van egy "másik élete":D
2011. júl. 13. 13:06
 8/9 anonim ***** válasza:
az én barátom is németben dolgozik, de nem Nyíregyháza - jóval messzebb hál égnek :)
2011. júl. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:) Akkor nem lesz "bulis" a dolog!
2011. júl. 13. 14:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!