Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vehetnék anyum szülinapjára?

Mit vehetnék anyum szülinapjára?

Figyelt kérdés
nem valami nagy dologra gondoltam, de azert h örüljön neki :) 17/L
2011. júl. 13. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
saját készítésü dolog is lehet + virág vagy csoki
2011. júl. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
anyum az édességnek örül, meg a drágább fehérneműknek amit ő úgy sem venne meg mert sajnálná rá a több ezer forintot.
2011. júl. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én parfümöt virágot meg csokit szoktam neki venni. A parfümre mindig szüksége van, a virágokat nagyon szereti és a csokit is. Meg én igazából úgy gondolom, hogy ez jelképes. Csinálhatsz saját kezűleg is valami kis ékszert vagy valamit. Szerintem minden anya annak örül a legjobban ha nem felejted el és valamilyen módon felköszöntöd.


17/L

2011. júl. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindennek örül, amit magad készítesz ;) Boldog születésnapot neki :)
2011. júl. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Süss neki tortát :)
2011. júl. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én múltkor egy közös képet hivattam elő neki, és beraktam egy szép keretbe. De a parfüm és a könyv is bevált, a kedvenc csokijával.
2011. júl. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!