Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elvárhatják a...

Szerintetek elvárhatják a barátnőim, hogy a párom mindig hazafurikázza őket?

Figyelt kérdés

Hetente egyszer kb szoktunk csajestézni. Mikor befejezzük, mindig felhívom a párom, hogy jöjjön értem autóval. Egyik barátnőm se lakik arra amerre mi, mégis volt, hogy hazavittük őket, mert késő volt meg ilyenek. De ez elég nagy kerülő nekünk és ugye a benzin sincs ingyen. Tegnap este nem vittük haza egyik csajt se, láttam rajtuk, hogy furcsálták kicsit, utalgattak finoman, hogy merre mentek?( mintha nem tudnák, hogy hol lakunk)

Szerintetek elvárhatják, hogy minden alkalommal hazavigyül őket?

Jah és hárman vannak, a város külömböző pontjain laknak, elég macerás mindet elvinni, ha meg csak egyet viszünk el, az megint nem jó.

22/L


2011. júl. 16. 08:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%

Elvárják mert edíg vittétek...

Erröl le kell öket szoktatni.Mindenki intézze el a maga fuvarját....Szépen meg kell mondani nekik,hogy a benzin nincsen ingyen.Ès nektek is idlbe kerül.Ezentúl mindenki menjen haza ahogy tud!!!!

Èn megmondanám szemtöl szembe.Nincs ebben semmi.

2011. júl. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%
Biztosan elvárják,de ne foglalkozz velük.Ha meg elmondják neked,hogy vigyétek haza őket,mondmeg nekik,hogy akkor ők állják a benzin költséget :D
2011. júl. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%

Sajna ez a ti hibátok 90%-ban, mert hozzászoktattátok őket. "Túl rendesek" vagytok velük, feleslegesen.


Szerintem is mondd meg, legközelebb, ha találkoztok, már a legelején, hogy nem tudjátok őket hazavinni, mert dolgotok van. Nem a pénzre kéne hivatkozni, hanem az időre, nem értek rá "fuvarozgatni" és kész.

De te ne így mondd, kicsit kedvesebben:).


Szerintem a csajok is kicsit pofátlanok, hogy mindig elfogadták a hazáig fuvarozást. Én a bármelyikük helyében, hogy ne okozzak gondtok nektek (1-2x elvihetnek, de folyton ne), biztos, hogy megoldottam volna magam, hisz ez a természetes.


Gondolj arra, ők mit és mennyit segítenek neked/nektek, bármilyen más módon. Lehet, hogy ez egy jó viszonzás valamiért..

28L

2011. júl. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%

leszoktatásként: Te is menj gyalog haza.

csajeste az csajeste : )))

2011. júl. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
24%

Húha, micsoda nagy barátság lehet ez.:D

Lehet, hogy legközelebb már nem hívnak.

Nekik van, aki hazavigye őket?

Én sem szeretek egyedül bóklászni este...

2011. júl. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
15%

Nekik illene a benzinhez hozzájárulniuk. Esetleg ezt meg is lehet mondani, finoman. Igazi barátságnak ezzel nem ártasz.

Ha konfliktuskerülő vagy, akkor meg mondd azt, hogy még valahová sürgősen mennetek kell, ami egyik irányba sem esik.

2011. júl. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%

Hát akkor én vagyok fordítva bekötve, de mi is így csináltuk, csináljuk, de nekem ez nem fáj. Heti egyszer belefér az a plusz 1 dl üzemanyag. Én speciel nem örülnék, ha éjjel egyedül mászkálnának.

Bár mondjuk ők ilyenkor mindig meg akarnak hívni valamire, tehát kompenzálni akarnak, de szerintem felesleges. Úgy gondolom,hogy egy igazi barátságba ez simán belefér!

2011. júl. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem el nem várhatja senki, de mi is mindig hazaviszünk ilyenkor mindenkit, ha úgy adódik, hogy mi kocsival vagyunk, ők meg nem. Ezt általában valahogy kompenzálják is. Engem is volt már, hogy hazavittek, konkrétan megkértem a barátnőmet a tali elején, ha érte jön a párja dobjanak már haza - cserébe én fizettem;-)
2011. júl. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
60%

ha már anyagiaskodunk, nekik taxival valószínűleg többezer Ft hazajutni, vagy ha tömegközlekednek, az meg tovább tart, talán jóval később érnek haza, mint ahogy te érsz, miután hazaviszed őket, ráadásul egyedül kell menniük. neked meg max párszáz az üzemanyag, és éjjel nincs forgalom, gyorsan lehet haladni.

ha a barátnőidnek tartod őket, nem értem ennyi empátia és nagyvonalúság miért nem fér bele.

2011. júl. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
47%
elkényeztetted őket (párod meg téged :) ) ha pesten laktok,akkor bkv hamarabb hazavisz,mintha tekeregnétek autóval a városban,de ha máshol,akkor is haza lehet menni ugyanúgy,ahogy ahogy odajutottak. Tényleg jó megoldás,ha néha te is autó nélkül mész haza,akkor nem köthetnek beléd. Tudják,hogy nem esik útba,nem jogos az elvárás egyáltalán. Kérdezz vissza,hogy az ő barátaik mikor fognak téged furikázni? :)
2011. júl. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!