Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá anyát hogy...

Hogyan vegyem rá anyát hogy engedjen pc-t?

Figyelt kérdés

14éves vagyok.És szeretnék orr piercinget.Anyukám totálisan a piercing ellen van csak a fülembe enged lövetni.Nem most szeretnék hanem majd a gimiben.Még van 1 évem az általánosban ahol meg sem engednék a piercinget.

Nem arra vagyok kíváncsi hogy szapulsz és mondod hogy hülye vagyok.Egyszerűen normális választ.Köszönöm.


2011. júl. 17. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:
1Én is nagy pc-mániás vagyok, és meg is fogom őket csináltatni, de NEM 14 ÉVESEN! Még bőven ráérsz, akár akkor is, ha elköltöztél otthonról.
2011. júl. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

14 évesen? Sehogy. Majd 17 évesen visszatérünk a dologra.


Csak azért, hogy menőbbnek érezhesd magad a gimiben, nincs értelme.

2011. júl. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Istenem, érdekes, megvagyok fülbevaló, meg piercing nélkül is.

az ilyen bu.ziságok helyett inkább gyúrok, érdekes annak több haszna van.

Csajokat így ne várj. vagy pasikat (ha csaj vagy)

2011. júl. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha valaki valamit nem szeretne, akkor nincs semmilyen trükk vagy "praktika", amivel rá tudnál venni egy embert egy olyan dolgora, amit ő nem szeretne. :-)


Annyit tudsz tenni, hogy vársz, míg el nem éred azt a korhatárt, amihez már nem kell szülői beleegyezés egy tetoválószalonba (18 év) és akkor azt csináltatsz magadon/magadra, amit csak szeretnél. Nem véletlen egyébként, hogy 18 év alatt szülői beleegyezés kell, ha azt nem kapod meg, akkor ennyi, várnod kell. Annyira nem nagy szám, nem ezen múlik az életed. :-)

2011. júl. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
A piercing behelyezésekor azzal, hogy lyuk keletkezik valamely testrészeden, egy kaput nyitnak meg a különféle kórokozók számára. Ez egyébként érvényes a fülbevalóra is, láttam már gennyes fület, elég ronda. Az orrban pedig elképzelheted, hogy mennyi baktérium van, hiszen az utca porát, más emberek kitüsszögött taknyát-nyálát, állati szőrről, tollról származó kórokozókat, növényi polleneket szűr ki. De, ha még ez sem elég, egyetlen bejutott baci is képes szívizomgyulladást okozni azáltal, hogy a véráramba jut és azt bizony nagyon nehéz kezelni (kórházban). Egyébként meg nem kell másokra hasonlítani, csak, mert xy-nak is van.
2011. júl. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.De amint írtam nem most akarom ha nem a gimiben.És akkor sem elsőben.
2011. júl. 17. 14:26
 7/9 ava87 ***** válasza:
Ha úgysem most szeretnéd, akkor még kár ezzel foglalkozni. Majd ha eljön az ideje, amikor szeretnéd, akkor próbálj velük erről beszélni, esetleg érvelj azzal, hogy az orr kilyukasztása gyakorlatilag nem különbözik a fül kilyukasztásától, és ha tisztán tartják, akkor minden gond nélkül begyógyul, nem fertőződik el. Ha meg már meguntad, ki lehet venni, nem marad látható helye, maximum ha valaki direkt azt keresi. Nekem kétszer volt kiszúrva az orrom, most nincs egy piercingem sem, de egyáltalán nem észrevehető a helye. Ami talán a legjobban látszik, az a szemöldök piercingjeim helye, de még az sem feltűnő.
2011. júl. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A szemöldök is tettszik.De mivel annak a helye meglátszik ezért azt inkább mellőzném :)

Ha már csináltatnék az orromba akkor karikát raknák bele nem csak 1pontot.Ez hogy van először kell a simát és aztán később a karikát?

2011. júl. 17. 17:34
 9/9 ava87 ***** válasza:
Be lehet szúratni a karikát is ugyan úgy, ez nem lényeges. Bár gondolom szülői szemmel a karika még "rémesebb", mint a pont, vagy a hasonlók. Ilyen szempontból érdemesebb először valami apró, diszkrét ékszert berakatni, amíg a szüleid is megbékélnek vele, utána még mindig ki tudod cserélni karikára, ha már a seb begyógyult. Nekem legalább 6-7 ékszerem volt, és cserélgettem őket, mint más a fülbevalóit.
2011. júl. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!