Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kérjek a a szülinapomra?...

Mit kérjek a a szülinapomra? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Most leszek 11éves,és nem tudom mit kérjek a szülinapomra:DLány vagyok,szeretem az állatokat,szeretek táncolni,zenét hallgatni.

Van sok Playboy-os cuccom,szóval Playboy "őrült" is vagyok:D(Aki ebbe akar belekötni,hogy én még csak egy taknyos 11éves vagyok,és van Playboyos cuccom,az ne válaszoljon-.-"")Én gondolkodtam fényképező gépen is,mert anyuék f.gépével szoktam fényképezni:]Meg Playboy cuccokon is:D

Nem tudom,az én szívem a Playboy cuccok felé húz.Ha Playboy cuccot kérek,akkor ötletek h miket kérjek?:]


Előre is köszi a válaszokat!


2011. júl. 19. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Hát! Én azt mondom kérjél egy kis Playboy-t meg 1 MP3 vagy MP4 lejátszót!(ha még nincs) De remek szórakozást tud nyújtani egy TÁVIRÁNYÍTÓS HELIKOPTER!
2011. júl. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Még felnőtt nőkön is ciki a Playboy cucc, de ha tetszik neked, akkor megválaszoltad a kérdésed.
2011. júl. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
70%
f.gép
2011. júl. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
az élet nagy gondjai különben neked kell eldönteni.
2011. júl. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

automata büretta

wcpumpa

egy üveg maltóz

Grundfos szivattyú

2011. júl. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ember egyetlen valódi szabadsága az önálló mérlegelés.

Élj vele te is! Dönts önállóan!

2011. júl. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg kérj élményt. Úgy értem, van jó néhány kalandpark az országban, és nagyon élvezetesek; vagy kérj mozibérletet, vagy vidámpark belépőt, vagy könyvutalványt, vagy ha szeretsz játszani, akkor valami jó stratégiai társasjátékot.

off:Amúgy totál nem bántásból kérdezem, hanem kíváncsiságból, hogy ezekben a playboy-os dolgokban mi a jó, úgy értem, jó minőségűek, vagy egyediek, vagy a kis jel tetszik? Csak azért kérdezem, mert a keresztlányom is nagyon szereti őket, és hiába kérdezem miért tetszik annyira neki, nem tud rá válaszolni. Köszönöm:)

22L

2011. júl. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Legyen meglepi, dolgoztasd a szüleid, sokkal izgisebb várni, már az egy élmény.
2011. júl. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

19:44:

Igen,jó márkájú cuccok(:

Amúgy az ilyen kirándulás félék nem megoldhatóak mert van egy majdnem 2éves kisöcsém és hát ugye...:S

2011. júl. 19. 20:19
 10/10 anonim ***** válasza:
80%
Kérd azt, hogy vigyenek ki a betonos útra! Te kis elkényeztetett pica! Vagy most kérjél szüleidtől egy lakást, mert 5 év múlva már az sem tenne boldoggá. Szerintem!
2011. júl. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!