Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakított vagy rám vár a...

Szakított vagy rám vár a barátnőm?

Figyelt kérdés

nyárra elmentem dolgozni ő akkor mondta hogy nem vár rám, majd ha hazajövök meglátjuk hogy alakulunk. de aztán mikor elmentem még dumáltunk kicsit telón.

kérdeztem van-e valakije. nem mondta hogy van meg azt se hogy nincs. aztán eléggé olyan kelletlen volt így nem kerestem már 4 hete. arra gondoltam hogy talán arra vár hogy még hódítsam meg úgymond újra, vagy teljesen hülyeség? ha akarna engem keresett volna és túllépett már? 22F


2011. júl. 20. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben már akkor otthagytam volna a fenébe örökre, amikor azt mondta nem vár rád. Mi az, hogy nem vár rád?? Akkor minek voltatok együtt?
2011. júl. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen túllépett, ha szeretne keresne. A nők, ha szeretnek nem taktikáznak, hogy újra hódítsd meg.
2011. júl. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

alapból nincs sok értelme a kapcsolatotoknak,ha az utazásod előtt azt mondta,hogy nem vár rád...

Sajnálom,de szerintem ne reménykedj,és nyiss te is más lányok felé.

2011. júl. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hát minek voltatok ti eggyütt?:D mer ez nem szerelem hogy leszarjátok egymást.. Igaza van az elötem szólónak, de te is ugyanolyan hibás vagy hogy nem keresed fel:D
2011. júl. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
valószínű hogy már nem is fogom keresni akkor
2011. júl. 20. 20:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hozd kínos helyzetbe sem azzal, hogy keresed, sem azzal, hogy rákérdezel, wtf van veletek? Nincs semmi, nem érdekled. Meg is mondta, nem vert át, mit akarsz még?
2011. júl. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!