Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna ha a férjetek/párotok...

Zavarna ha a férjetek/párotok ránctalanító krémmel kenegetné az arcát?

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 07:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%

Egyáltalán nem! Én is igényes vagyok, ő is legyen igényes :D Attól, hogy egymás mellett vagyunk, mint egy pár/férj és feleség, még szépek is lehetünk :)

Miért? Téged zavar?

2011. júl. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Nem zavarna, én örülök az ilyen dolgoknak, odafigyel magára.Persze smink, meg társai már nekem se jön be.
2011. júl. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%
Nem zavarna, de feleslegesnek tartanám.
2011. júl. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
Csak ha az enyemet hasznalna:D Egyebkent nem. Ferfiak is tehetnek ennyit a rancok ellen. Ennyi siman belefer.
2011. júl. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
53%
nem, még örülnék is neki hogy igényes magára
2011. júl. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
Nem zavarna!Mivel férfi létemre én is kenem magam és uborkát is szoktam rá tenni az arcomra.Párom elég furán nézet rám elösször,de nekem a munkám miatt fontos az arcom hogy sokáig feszes maradjon a bőröm ugyanis gyűrött fejjel nem állhatok ki a vendég elé és szerintem amúgy sincs ebben semmi extra hogy valaki vigyáz a bőrére!
2011. júl. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Ja és ha tehetek ellene hogy sokáig fiatalabbnak nézek ki akkor miért ne?
2011. júl. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%
Egy ferfi dögös ha vannak ráncai:)
2011. júl. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%

Kenegeti.

Mivel gyakran volt pattanásos az arca, egyszer javasoltam neki, hogy esténként tisztítsa meg (tonik, krém, néha bőrradír). Mikor rendbejött tőle a bőre, rákapott. Azóta nagyobb kiszerelésben vesszük a cuccokat, egyedül a krémekből veszünk két félét, mert nekem normál, neki meg enyhén zsíros a bőre.


Egyedül akkor mosolyogtam, amikor rájött, hogy a vattapamacs nem kompatibilis a borostával :))

2011. júl. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
19%
Annyiból zavarna, hogy bedől az ilyen marhaságoknak. Amúgy nem érdekelne, ha lenne rá pénzünk.
2011. júl. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!