Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen fazonú menyasszonyi...

Milyen fazonú menyasszonyi ruha áll jól nagyon vékony lányoknak?

Figyelt kérdés

164 cm vagyok és 46 kiló. Kíváncsi lennék, hogy milyen fazonú és típusú menyasszonyi ruha áll jól az ilyen alkatú lányoknak, úgy a felső részt (mellrész), mint pedig a csípőnél (abroncsos, vagy simulós + ezek millió egy változata)


Ti ilyen alakkal milyen ruhát vennétek/kölcsönöznétek a nagy napra? Hozzáteszem hogy nagyon kicsi a mellem.


2011. júl. 22. 11:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem mondani, hogy linkeljetek képeket kérlek :)
2011. júl. 22. 11:39
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha vékony vagy, de jó az alakod, azaz szép derekad és lábaid vannak, gyakorlatilag bármi jól áll, attól függ milyen a stílusod. Jól állhatnak az egészen testhez simuló, sellős fazonok is. De szerintem akár az abroncsos is. A mellet meg könnyen megoldják: szivacsos melltartó vagy kis szivacs magába a ruhába és teljesen jó. De szerintem itt is igaz, ami előnyös azt hangsúlyozd, ha szép derekad, felső tested akkor mondjuk valami gazdagon díszített felsőrészt választanék, ha magát az alakod akarod hangsúlyozni, akkor annak formáját követő ruhát válassz.
2011. júl. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

itt láttam szépeket, én sellő fazont, vagy egyszerű, szabad esésű ruhát is el tudnék képzelni neked:) [link]


[link]

2011. júl. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%

Én is ilyen vékony vagyok, 168 cm, 47 kg, kicsi mellel. Véleményem szerint nekem semmi nem áll jól, de abból kiindulva, milyen szörnyen festenek kövér nők habcsók ruhákban, hatalmas abronccsal, gondolom nekünk piszkafáknak pont az áll jól.

De sajnos a lapos mellem miatt (és mert a hátam is görbe), el kell felejtenem a vállat szabadon hagyó fazonokat. Szóval a legszebb ruhák számomra viselhetetlenek.

2011. júl. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!