Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig azt mondom anyámnak,...

Mindig azt mondom anyámnak, ha pasival találkozom, hogy 'egy barátnőmmel futok össze'. Más is van így? 17l

Figyelt kérdés

Marára félt szinte mindentől, és örülök, hogy a barátnőimmel elenged délután a városba.

Amíg nem bitos a kapcsolatom egy sráccal, addig nem akarom, hogy tudjanak róla.


2011. júl. 22. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Ugyanez :D

17/L

2011. júl. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Hát szerintem ez anyától is függ. Az én anyum elég modern felfogású, én mindent elmondok neki, de ha régimódi lenne biztos titkolóznék.
2011. júl. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Lemaradt, 18/L
2011. júl. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Mivel én már 25 éves vagyok nem kell bejelentenem, hogy kivel találkozok, de mivel itthon lakok még amikor megyek el akkor annyit szoktam mondani, hogy egy ismerősömmel találkozok. Amíg nem komoly egy kapcsolat felesleges bármit is mondani.


25/L

2011. júl. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A híradóban most mondták, hogy egy kutyus 'szétrágta' egy gyerek arcát. Anyám halálosan kétségbe volt esve, mert 'kitudja, hány kutyát simogatok meg, amíg a városban vagyok' :DD. Eddig életemben egy francia buldogot simogattam, meg imádom azt a fajtát...

Nah éppen ezért is 'titkolózom'. :DD

2011. júl. 22. 19:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is inkább hazudok, mert ismerem...
2011. júl. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok rákényszerülve, hogy hazudjak a saját anyukámnak, mivel ki tudok állni magamért, önálló vagyok, és mivel még sosem csaptam be, megbízik bennem.


18/L

2011. júl. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Először én is ezt mondtam, de nem azért mert elítélik, ha fiúkkal vagyok, csak nem akartam, hogy azt gondolják, hogy húha megtaláltam életem szerelmét aztán meg sajnálkozzanak, hogy szakítunk, amikor még igazán nem is járunk csak találkozunk :D

Amikor a barátommal összejöttem kb 2-3 hét után mondtam el, de még mindig együtt vagyunk már 3 éve, szóval ezt érzi az ember szerintem, hogy ki az akiről érdemes beszámolni otthon :)

20 L

2011. júl. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!