Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor az egyél fél gondolkodá...

Amikor az egyél fél gondolkodási időt kér a másiktól, mennyi az a reális idő amikor meg kell, hogy mondja a konkrét válaszát?

Figyelt kérdés

Pl: Nagyon megbántottál, nem tudok benned bízni stb....

Tehát, ha szereted mennyi időt érdemes várni?


2011. júl. 25. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ahol szerelem van, ott nem kell gondolkodni, hacsak az egyik fél nem hibázik valamit súlyosan, akkor meg már felesleges.
2011. júl. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1 hét
2011. júl. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
pár nap
2011. júl. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A párom gondolkodási időt kért tőlem, de ugyanúgy beszélünk telefonon. Csak nem alszunk együtt és nincs becézgetés, szeretlek stb...

Ezért várom a válaszokat éa az indokokat mellé. Köszönöm

2011. júl. 25. 21:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagy tapasztalat, hogy aki gondolkodási időt kér az túl gyáva, hogy szakítson de végül úgy is az lesz.
2011. júl. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért kért gondolkodási időt?
2011. júl. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon csúnyán beszélem vele, de a legfőbb, hogy megkért, hogy aznap ne menjek bulizni, mert dolgunk van stb...és én azért is elmentem, majd vissza vágtam, hogy hagyj el akkor is elmegyek...bárcsak vissza fordíthatnám az időt....
2011. júl. 25. 21:22
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha gondolkodnia kell, régen rossz, sosem lesz a bizalom a régi...

Én nem várnék rá, amíg ő "gondolkodik rajtam"

2011. júl. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!