Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, hogy kezdem feladni?

Baj, hogy kezdem feladni?

Figyelt kérdés

Párommal 14hónapja vagyunk együtt. Ő 24 én 23éves vagyok.

Egy héten csak 2x találkozunk vagy annyit sem, mert mindig akad neki valami fontosabb dolga.

Kezdem nagyon unni a dolgokat.

Igaz telefonon napi szinten beszélünk, tartjuk a kapcsolatot de a személyes találkozások ritkulnak.

Kezdem ezt nagyon unni. Hiába beszéljük meg a dolgokat, hogy többször találkozunk minden maradt a régiben.

Ugye jobb lenne hanyagolni őt és keresni valaki mást?


2011. júl. 28. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha már nem érzed magad jól a kapcsolatban akkor igen,jobb

keresni mást!

És nem azért,mert ő nem szeret téged vagy esetleg megcsal!

Az egyáltalán nem biztosm,hogy úgy van,csak neki elég ennyi veled!Neked viszont nem!Ha már 100szor átbeszéltétek és nem változtt akkor menyjetek külön!

Ő nyilván másik lánnyaL is így lesz...

2011. júl. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok a szerelmemmel. Vagyis majdnem, mi 2-3 hetente látjuk egymást és nem rég akartam őt látni nagyon, de voltam vele pár napot szóval az felötlött. Lehet ezért sem akart még bejönni a városba. Meg rossz kedve volt, de majd talán jővőhéten:) És én nem hagyom el sosem:)

20/L

2011. júl. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Cuccster ***** válasza:
Az első válaszoló kifejtette a lényeget.. A pasidnak így kényelmes, és jó, de neked nem. Ha pedig nem jó neked akkor ideje váltani. Ha úgy érzed, hogy tényleg megtettél mindent azért, h változzanak a dolgok, de mégsem reagál, akkor nincs értelme folytatni.
2011. júl. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!