Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a legszebb fiú vagy...

Melyik a legszebb fiú vagy lány név?

Figyelt kérdés
Lehet magyart is mondani de lehet külföldi neveket is amiket használnak a magyarok!Szlovákiából vagyok, de szlovák nevet soha nem adnék a kisbabámnak!
2011. júl. 30. 19:49
1 2 3 4
 21/40 anonim válasza:
100%

lány : vanessa, leila, kendra, loretta, emma

fiú :kevin, ádám, dávid, dominik

2011. júl. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
18%
MIcsoda nevek! :O Kendra, Hella, Hágár (azt hittem, hogy fiúnév), Tia, Orion, Míra, Édua, Bíborka... Ezeket még nem is halottam. Mi eltt az Erzsébettel, Annával, Józseffel, Péterrel... Nekem az Anna és a Péter tetszenek legjobban.
2011. júl. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%
Márk,Roland,Lilien
2011. júl. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%

"Mi lett az Erzsébettel, Annával, Józseffel, Péterrel..."


Kimentek a divatból. Viszont bejöttek ősmagyar nevek a divatba. Például a Bíborka név is. Ezeket egy darabig a feledés homálya fedte. Örülök, hogy újra használják őket. Viszont az Eszmeralda és Rikárdó neveket hanyagolhatnánk.

2011. júl. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%

Fiú: Ádám, Márk

Lány: Anna, Enikő, Anikó, (ha lányom lenne a Noémit adnám neki) De szerintem nagyon finom, nőies az a,e betűvel kezdődő nevek.

2011. júl. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%
Ja és az Anna név a reneszánszát éli, majdnem második újszülöttnek ezt a nevet adják. :)
2011. júl. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%

Lány: Marietta, Tünde, Liliána

Fiú: Dominik, Richárd, Iván

2011. júl. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
95%

"MIcsoda nevek! :O Kendra, Hella, Hágár (azt hittem, hogy fiúnév), Tia, Orion, Míra, Édua, Bíborka... Ezeket még nem is halottam."

A Hellában semmi extra nincs, mármint annyira nem ritka, ismerek huszonéves Hellát is például. A Hágár nevet biztos ismernéd, és nem gondolnád fiú névnek, ha egyszer elolvasnád a Bibliát, eléggé az elején szembe jönne veled. Az Édua és a Bíborka sem új, a Bíborka ráadásul annyira nem is ritka.

Azért, mert még valamit nem hallottál (bár nem tudom, hol élsz, hogy ezek közül egyiket sem ismerted), még nem jelenti azt, hogy csúnya vagy nem is tudom milyen nevek lennének.

2011. júl. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 Lia99 ***** válasza:
100%
fiu: Ádám lány:Liliána,Emma
2011. júl. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%

Lány: Abigél ,Eliza, Gerda, Izabella, Tamara

Fiú: Ábel, Barnabás, Dávid, Erik, Hunor

2011. júl. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!