Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Iszonyatos honvagyam van. Mit...

Iszonyatos honvagyam van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Iszonyatosan honvagyam van. Nem birom ki a hazaerkezesem napjat. Szezonalis munkara jottem ki. Mit tegyek? Hogyan veszeljem at meg ezt a nagyon sok idot? Valami jotanacs? Ne azt irjatok, hogy mit tegyek, hanem csak hogy mire gondoljak, hogyan valtoztasak a felfogasomon, hogy ne szenvedjek ennyire?



Elore is koszonom!


2011. júl. 31. 18:40
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
No meg szivesen beszelgetnek olyan emberekkel is, akik hasonlo helyzetben vannak.
2011. júl. 31. 18:46
 2/13 anonim ***** válasza:
Most hol vagy, mit csinálsz és meddig kell még ott lenned?
2011. júl. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
88%

Gondolj erre, hogy egyszer úgyis hazamész. Addig is sok tapasztalatot gyűjtesz odakinn, ami majd hasznos lesz :) hidd el, sokan mindent megadnának, hogy kint dolgozhassanak.

Egyébként hol van pontosan az a 'kinn'? :)

2011. júl. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Olaszorszagban vagyok animator egy kempingben (ahol semmit se lehet csinalni, ami alatt azt ertem hogy varosnezes vagy ilyesmi). Raadasul itt csak csalados emberek jonnek ide, igy fiatalsag nuku. Augusztus 28-an megyek haza.
2011. júl. 31. 18:53
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Talán próbáld meg összegyűjteni egy csokorba azokat a szép emlékeket, amelyeket átéltél. Ha lehet, fotózd le azokat az embereket, új barátokat, akikkel megismerkedtél, hogy az itthoniaknak majd meg tudd mutatni őket. Fotózd le azokat a szép helyeket, ahol jártál, ahova kirándultál, a szép épületeket, és mindent, ami jó érzéssel tölt el odakint. Ha lány vagy, írj róla egy naplót, hogy semmi apróság ne vesszen el. Gyűjts apró tárgyi emlékeket, szuveníreket, amelyek majd itthon emlékeztetni fognak a kinti dolgokra.

Írd meg, miről szeretnél hírt hallani itthonról, ha tudunk, biztosan válaszolunk neked.

2011. júl. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ebben a helyzetben. Tudom hogy borzasztó. Én a munkámra koncentráltam, és azzal motiváltam magam, hogy arra gondoltam, hány szorosával keresek többet mint otthon, és hogy mit fogok belöle megvalosítani. Az rögtön feldobott.
2011. júl. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
én azzal szoktam magamat nyugtatni,hogy semmi sem tart örökké,egyszer minden véget ér.
2011. júl. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
az már mindjárt itt van, nyugiiiii!!!!!
2011. júl. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem meg próbáld élvezni! Én több mint fél éve vagyok Spanyolországban és imádom. Az elején nekem is sok bajom volt, de már megvan a magam kis társasága, vannak barátaim, eljárok táncolni, van barátom... szerintem csak egy kis idő kell, még biztos nem vagy kint régóta, igaz? Próbáld meg élvezni, ne arra gondolj, hogy mennyire hiányoznak. Gondolj arra, hogy amíg ők szenvednek az esőben addig körülötted ragyog a nap, körbe vagy véve jó kis olasz hapikkal,stb, stb.;)
2011. júl. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Saját akaratodból vagy ott, a saját érdekedben mentél oda, és amiket átélsz a saját tapasztalataid lesznek, mint a pénz, amit ott keresel.Honvágy ellen nincs orvosság.Valamit valamiért.Mindig. Az élet tisztességes.
2011. júl. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!