Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szoktad úgy érezni, hogy...

Nem szoktad úgy érezni, hogy körülötted mindenki megzakkant?

Figyelt kérdés

Anyukámnak szokása, hogy mostanában minden reggel kiakaszt valamin(munka után este hétkor is mindig mindent megcsinálok, bár ő otthon van), így így indul az egész napom, párommal meg nincs olyan hét hogy ne legyen egy-két nap durcizás. (pedig minden nap kényesztetem, kedveskedek neki, nem kötekszek. Na jó talán akkor, mikor látom rajta, hogy valamin be van durcizva és nem mondja el, és én iszom meg a levét)

Ilyenkor úgy érzem, hogy páját tévesztettem és remetének kellett volna álljak. Na jó ez vicc volt. Próbálom egy kicsit feldobni magam.


2011. aug. 2. 08:14
 1/7 A kérdező kommentje:
pályát - bocs
2011. aug. 2. 08:19
 2/7 yuda ***** válasza:

Olyat nem érzek, hogy mindenki, de olyat néha szoktam, hogy már túl sokan zakkantak. Hová megy ez a világ?:)

Lehet szerencsém van, de sok normális értékrendű, egészséges érzelmű embert ismerek.

2011. aug. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Néha úgy érzem, hogy a körülöttem lévő emberkék csak azért keltek fel, hogy engem bosszantsanak.

Csak tudnám mit vétettem ellenük.

Azt hiszem mégiscsak remetének állok

2011. aug. 2. 08:44
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

- Egy őrült az autópályán a forgalommal szemben hajt, kérjük óvatosan vezessenek!

- Egy??!! Mind!!!

2011. aug. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2011. aug. 2. 08:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam érezni magam, mintha mindenki felsőbbrendűnek képzelné magát nálam.

Pénztárban dolgozom, csomó ember nem képes köszönni, a párom elvárja, hogy elérakjam a tál ételt, az apám flegma velem, dobálja a cuccaimat....


Ilyenkor megyek kényszerszabira. Semmit sem vagyok hajlandó csinálni itthon, mindenki oldja meg az életét, a vásárlókkal morgok, hasonlók. Aztán kialszom, és megy tovább az élet :)

2011. aug. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úristen igen szoktam így érezni szinte minden nap :)
2011. aug. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!