Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan állítsuk le az unokates...

Hogyan állítsuk le az unokatesómékat, hogy ne utánozzanak minket mindenben?

Figyelt kérdés

Mi 3-an vagyunk testvérek (21;18;14 évesek), ők ketten (16;13).Amióta az eszüket tudják azóta leutánozzák az összes cuccunkat, hajviseletet, még a zenéket is amiket hallgatunk.Elkezdtem gitározni, jövő hónapba ő is kapott gitárt ( 2-t is -.- )és elkezdett magántanárhoz járni. Most a legújabb húzása nem is a gyerekeknek volt hanem a szüleiknek : megcsináltattuk a kerítésünket, másnap ők is megrendeltek ugyanolyat.

Hogy lehetne megoldani, hogy ne minket utánozzanak??


2011. aug. 5. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
és ez miért zavar téged?
2011. aug. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Majd ha nem lesztek mar tini, mashogy lesz meg az is, hogy ez mar nem fog idegesiteni. Fogd fel ugy, hogy ti vagytok a mintapeldak nekik, tehat ez jo dolog.
2011. aug. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Melyik vagy a három közül?

Nem a legidősebb lehetsz.

Miért baj, ha utánoznak?

Annyira nem is utánoznak, hiszen ők csak ketten vannak.

2011. aug. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Rólatok vesznek példát.

Vagy annyira jónak tartanak titeket, hogy azért utánoznak, vagy nem jut eszükbe maguktól semmi. Mármint, hogy mit lehetne csinálni, és mikor ti tesztek valamit, akkor kapnak észbe, hogy "Jé, de jó, én is ezt akarom!"

Szerintem ez nem baj.

Biztos neked is van példaképed.

2011. aug. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én a 18 éves vagyok, és fogalmam sincs miért zavar. Egyszerűen csak már unom :| Kapunk valami háziállatot akkor ők is kikönyörgik, elmegyünk nyaralni akkor ők is hisztiznek, hogy ők is akarnak.Szóval kb. mindennel ez van -.-
2011. aug. 5. 18:58
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem nincs nagyon béldaképem :D Vagyis ezen sosem gondolkodtam :|
2011. aug. 5. 18:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!