Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy lelkisegély?...

Van olyan, hogy lelkisegély? Esetleg valami ingyenes, személyes tanácsadás? Többi lennt

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy rájöttem mi bajom, depressziós vagyok.

Amióta szakítottunk a barátommal, nem találom a helyemet.

Szeretem is őt meg nem is.

De inkább arról van szó, hogy azokat a dolgokat nem szeretem, amik vele együtt járnak, és amitől nem lehet megszabadulni, pedig olyan jó lenne, lehet hogy boldogok lennénk azóta is, vagy már a férje lehetnék. (pl családja) A családja utál, mint kiderült, mert ezt most mondta el a szakításunk után, hogy az anyja mindig dumált neki rólam valamit. De akkor amikor együtt voltunk, akkor miért nem mondta el, hogy az anyja ellenem beszél? Lehet azért mert nem akar nekem rosszat, nem akarta hogy rosszul érezzem magam? De ha tudom ezeket a dolgokat, akkor nem vagyok velük olyan közvetlen, mint amilyen voltam, és nem kedveskedem. Hanem szimplán vagyok, kérdeznek válaszolnak. Így meg én érzem magam rosszul.

Szóval egyrészt a szakítást nem tudom sem elfogadni, sem feldolgozni, azt hogy vége egy 6 éves kapcsolatnak.

Főképp az anyjaék miatt!

Másrészt én sem vagyok még egy kiforrott egyéniség, nem tudom eldönteni mit akarok. Egyszer férjhez akartam volna menni hozzá, máskor meg inkább barátnőzni, bulizni . A kapcsolatom és a bulizás viszont együtt nem működhetett, mert barátom nem engedett el. Mert azt mondta mindig, hogy vagy buli vagy komoly kapcsolat. És én mindig mellette döntöttem. Azóta mióta szakítottunk kipróbáltam a bulis életet 1x. Jó volt, negyedévente 1 elég is belőle kb. De barátommal nem tudom megbeszélni ezt, hogy egyszerre ő is kell nekem, meg néha egy kis buli, eljönni pedig nem akar.

Saját magamat is utálom, hogy néha előbb jár a szám mint hogy gondolkoznék, és sokszor azon agyalok, hogy vajon helyes amit teszek? Mindig azon gondolkozom, hogy lehet hogy egy tapasztaltabb nő, akinek már több kapcsolata volt nem igy viselkedik mint én, és lehet hogy gyerekes vagyok.

Nagyon szeretnék már egy pszichológussal beszélni, mert a barátnőimet épp eleget fárasztottam már, és szakemberhez szeretnék fordulni. Nemtudtok róla valamit, hogy erre van ingyenesen lehetőség?


2011. aug. 6. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Hívd fel a kékvonalat.
2011. aug. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
2011. aug. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!