Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagypapámat 3 hete temettük...

Nagypapámat 3 hete temettük el sajnos, viszont 1 honap mulva esküvőre vagyunk hivatalosak, ti elmennétek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 10. 09:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Elmennék. A nagyapám sem akarná, hogy ne legyek ott.

Nálunk ennél cifrább volt, mert unokatestvére esküvője előtt 2 héttel meghalt az anyukája. Egyik hétvégén eltemettük, következő hétvégáén volt az esküvő. Unokatestvérem az elején még gondolkodott, de az egész család, apukája, testvérei is azt mondták, hogy ne butáskodjanak, legyen meg az esküvő, az anyukája is így akarná. Nagyon szép, vidám esküvő volt, pici pityergéssel előtte.

2009. ápr. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szeretnék én is elmenni, hiszen nagyon jó ismerösünknek lesz az esküvője!
2009. ápr. 10. 09:34
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
kb.3-4 éve hasonló helyzetben voltam, csak nyaralás volt... nagyon rosszul éreztem magam, hogy mit csináljak, hogy a nagymamámnak hogy fog esni, de végülis elmentem és sokat gondoltam nagypapámra, de én is úgy voltam vele, hogy nem örülne, ha nem mennék el... az élet megy tovább, ez nagyon enhéz, de így van...
2009. ápr. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Én elmennék! Az élet nem áll meg! A gyász nem fekete ruhákról és szobafogságról szól. Sokkal fontosabb szerintem, amit belül érez az ember és ez nem az öltözködésen múlik és azon, hogy elmegy-e egy esküvőre vagy sem.
2009. ápr. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Miért ne mennél el a gyászt nem kell az országnak megmutatni. Senki nem tudja te mit éreztél az elköltözött iránt csak te magad, És sokkal inkább élnek azok akik a szívedben vannak mint azok akik csak fekete ruhában. Amúgy pedig az élőkkel kell foglalkozni nem a holtakkal.
2009. ápr. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
manj csak el az esküvőre, és érezd jól magad. ne legyen a nagypapád miatt lelki furdalásod, csak azért mert elmész egy esküvőre, és ott jól érzed magad.
2009. ápr. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!