Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barát? Van egy srác barátom...

Lee12 kérdése:

Barát? Van egy srác barátom aki helyes jóképű és jobb kiállású (magasabb és izmosabb), mondjuk erősebb vagyok nála csak ezt kevesen gondolnák mert alacsonyabb vagyok?

Figyelt kérdés

naszóval ő a legjobb haverom(mondjuk csak azért mert 9 éve ismerjük egymást de mindig felidegesít mert agyilag zokni,meg nem engedik bulizni én meg nagy bulizó vagyok de mivel ő nem jön ezért én se megyek(egyedül vacak))

szerintetek mászkáljak vele vagy keressek másik barátot(csakmert az utcán inkább őt bámulják meg mert jobb pasi mint én de lelkileg és csajozásilag 0,viszont én lelkileg sokkal kedvesebb aranyosabb vagyok)

mászkáljak vele vagy keresek egy nem ilyen jóképű barátot mert így a lányok inkább vele beszélnek pedig én rendesebb vok)


2011. aug. 13. 00:28
 1/8 tetro ***** válasza:
100%
járkálj bulizni egy valódi disznóval, és akkor biztos téged néz majd mindenki
2011. aug. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha te ez alapján és így válogatod a barátaidat, nem hinném, hogy lelkileg annyira fasza lennél.
2011. aug. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ha " el tudnád hagyni" csak azért mert őt bámulják meg jobban, vagy mert vele beszélnek a csajok, akkor ez nem is igazi barátság..
2011. aug. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

XD jól van,neem is az a bajom vele hogy jobban néz ki hanem hogy egy idióta

amúgy egy kérdés(sulis haverokból sok van de csak köszönő viszony+ néha kis duma,na szóval ők így nem hívnak el sehova...jövő tanévben ha mindegyikükkel megpróbálok bizalmasabb kapcsolatot kiépíteni akkor így szerezhetek barátokat akik el is hívnak bulizni?

2011. aug. 13. 00:43
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

egy idióta vagy, már bocs

és érzelmi analfabéta

nekem nem kellene olyan barát mint te

ha így állsz az emberekhez nem is csodálom, hogy ő az egyetlen "barátod"

lelkileg nem vagy érett semmire, ezt látják a lányok és ezért nem kellesz nekik

és akkor hogy lesz, lesz egy barátnőd és ha egy két kilóval vékonyabb rád mosolyog akkor elhagyod?

gratulálok, hogy egy 9 éves barátságot fel akarsz rúgni és így beszélsz róla

az a csajokat meg rohadtul nem érdekli, hogy te erősebb vagy nála

lehet, hogy agyilag zokni, de csak azért, mert megtűrt maga mellett

remélem, hogy mielőbb találsz egy két felületes cimborát akik mellett játszhatod a menő gyereket

lepontozhatsz nyugodtan, de sajnos ez az igazság

ilyet csak egy kisfiú ír

2011. aug. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

igen :D

de ha akarsz még barátot ismerkedj máshol, sulin kívül is lehetnek spanjaid :D

vagy ha nem jársz el máshova csak bulizni és ott nem akarsz haverkodni, akkor neten keresztül is lehet, olyan fórumokon vagy tudomisén, amik érdekelnek

2011. aug. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Abszolút hülyeség külső alapján barátokat keresgélni. barátság a belső értékekről szól, ha ott nem stimmel valami akkor sürgősen pattintsd le. de ne azért mert izmosabb...jeesszuss...
2011. dec. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 berkilac válasza:

Agyilag zokni?

Ahogy a mondas tartja: Madarat tollarol, embert baratjarol ismerni meg!

2015. szept. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!