Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért használ ki mindenki?

Miért használ ki mindenki?

Figyelt kérdés
Barátok, barátnő (ha éppen van). Már szinte minden baráttal félve találkozok, beszélgetek, mert mindig mindenki csak átver. Persze ha segítség kell nekem akkor senki sincs körülöttem...
2011. aug. 13. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanebben a cipőben jártam anno. Mindenre meg lehetett kérni, ráncigáltak, stb, és a végén sokszor (legtöbbször) egy köszönömöt sem kaptam. Aztán egy idö után besokalltam. Rájöttem muszáj kicsit önzönek lenni. És arra is hogy ennek leginkább az önbizalomhiány volt az oka, mert emiatt nem tudtam elég asszertív lenni másokkal szemben. Ma már nem különösebben zavar, kimondok bármit ha úgy érzem (NEM-et is ha kell). Persze csak amivel nem bántok meg másokat az én hibámból.
2011. aug. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Engem is kihasznál mindenki... vagyis ink. hülyítenek. Pl.: ma meg beszéltem az unokahúgommal, hogy találkozunk, nem jött el. De nem csak vele és nem egyszer fordult ez elő. Mondjuk előtte 1 nappal azért kiszoktak vmit találni. Szard le az embereket. Vegyél ink. 1 kutyát. Ezerszer többet ér, mint az ember.
2011. aug. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
haverommal megbeszéltük, hogy balcsira megyünk. ő is hoz egy csajt , én is, a gondom az, hogy most 6kor találta ezt ki, és akivel tényleg szívesen elmennék 3-4 lány, már nem érnek rá. én mondtam haveromnak, erre írt vissza..: mégsem tud ő sem menni, mert blaablaablaa.....
2011. aug. 13. 20:52
 4/9 anonim ***** válasza:
Az ennyire megbízhatatlan emberekkel való kapcsolatot le kell építeni. Esetleg meg lehet próbálni beszélni erről, de nagy változást, nem hiszem, hogy el lehet érni.
2011. aug. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem is kihasználtak már páran,de próbálom elkerülni az "ilyen alakokat".
2011. aug. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Régebben engem is kihasználtak, többször is, de én erre azt tudom mondani, hogy nem szabad hagyni, meg ha úgy vesszük az én hibám is volt, lehet, hogy benned is van kicsi hiba, akár a barátok megválasztásában, de lehet, hogy az önbizalmadból sincs elég.
2011. aug. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
azt az embert használják ki, aki mindezt hagyja
2011. aug. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ilyen a természeted. A környezeted meg nem értékeli, csak hasznot akarnak húzni belőled. Ne engedd!!

Engem nem lehet kihasználni, én használom ki őket!

2011. aug. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Így van, ahogy az előzők írták! ne hagyd magadat kihasználni, tanulj meg nemet mondani! Ha elmennek mellőled akkor legalább tudod h érdekemberek!

ha nemet is tudsz mondani ehhez viszonyulnak a barátok.

2011. aug. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!