Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Unokaöcsémnek milyen ajándékot...

Unokaöcsémnek milyen ajándékot adjak? 14 éves fiú.

Figyelt kérdés

Ők is mindig hoznak valami ajándékot, ha jönnek és most nekem is illik.

Valami könyvre gondoltam első körben, de az a baj, hogy utálja az iskolát, szerintem nem nagyon olvasná el, most azért, hogy ott porosodjon a polcon, felesleges lenne bármilyen könyvet is venni, főleg, hogy nem is olcsók... :S

A foci érdekli, Forma 1, illetve a vízi sportok. Ja meg persze a számítógépezés. :D Nem tudom ezekkel kapcsolatban mit adjak neki...vagy mással kapcsolatban...

Ja hát egyébként meg nehéz akármit is választani, mert megvan mindene, egyedüli gyerek a családban, anyagilag is el vannak eresztve, szóval tényleg nem tudom mivel tudnék mégis örömet szerezni neki.

Még ha lány lenne, egy doboz csoki, de fiúnak az gáz, vagy nem?

Tanácstalan vagyok, légyszi segítsetek!


2011. aug. 16. 17:11
 1/5 anonim válasza:
Vegyél neki egy dedikált lasztit vagy olyan dolgot ami nem elérhető mindenki számára, nem tudom mik azok de Hollókőn volt egy csomó kézzel faragott játék :D ha ez sem akkor vegyél egy pc-s játékot.
2011. aug. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz a csoki, sőt a jobb minőségű nem is olcsó.

:)

2011. aug. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem is vegyél neki valami jó játékot,pl ha nincs neki akkor GTA-t

amúgy a könyv az tényleg elég rossz választás,én régen tök stréber voltam és folyton olvastam,nagynénim meg hozzászokott és mindig könyveket kapok

persze else olvasom őket,egyrészt mert nem nagyon szeretek olvasni,másrészt mert ilyen mesebeli könyveket vesz ... szóval olyanokat amik hasonlítanak a harry potterre meg a gyűrűk urára ... szóval ilyen varázslatos könyveket

azokat meg mindig is rühelltem

13l

2011. aug. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2011. aug. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Mennyit szánnál rá? PC játékszoftvert rizikós venni, mert az ha valaki nem ért hozzá, nagyon könnyen el lehet rontani a választását (gyenge hozzá hardveresen a gépe, letöltötte és végigvitte, megvan neki). De ha eredetit akarsz neki venni, akkor azt tanácsolom valami kis géphez köthető kütyüt vegyél neki, ami jópofa. Mondjuk egy ilyet:

[link]


vagy egy ilyet:

[link]


De ezek közül is válogathatsz:

[link]

[link]


De ha van rá pénzed egy 10es is, akkor ez a tuti befutó:

[link]


Ennek még én 25éves fejjel is örülnék!:)

2011. aug. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!