Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted hol áll a családom...

Szerinted hol áll a családom a társadalmi ranglétrán? Középosztály? Azon belül hol?

Figyelt kérdés

Pesten, a X.kerületben lakunk egy 50nm-es panelban hárman. Van egy 21 éves Suzuki autónk. Hitelünk nincs. A havi 1 főre jutó jövedelmünk 60 ezer forint. Egy lányom van, 17 éves, állami suliban tanul(magánórára/foglalkozásra nem jár), havonta kap tőlünk 10 ezer forintot (nagyon érdekli a sminkelés, smink dolgokra és arcápoló krémekre költi inkább). Iphone, notebook, plazma TV, légkondi stb. ilyesmink nincs.

Étteremben, színházban, koncerten, moziban stb. őszintén az idejét sem tudom mikor voltunk utoljára.


2011. aug. 16. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Átlagosak vagytok, de lehet, hogy jobban is éltek mivel a hitelt megúsztátok.

Mi 5-en vagyunk 72 négyzetméterre, 1 kertre, egy 4 éves autóra ami hitelre van...

22/N

2011. aug. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem átlagos, de lehet hogy még jobb is. Mi 4-en vagyunk 100 nm-re, jelenleg az egy főre eső jövedelem kb 60ezer ft, de pár hónap és jön a 3. gyerkőc. 4 éves autónk van, ami hiteles, és vannak egyéb hiteleink is, ami eléggé odacsapja a kasszát.

Étterembe, kirándulgatni üdülési csekkből megyünk.

2011. aug. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Átlag. Középosztály alja.


De amúgy az mindenképpen pozitív, hogy nincs hiteletek. Lehetőleg ne is legyen.

2011. aug. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Átlagos, de tudod van az a mondás, hogy, akinek nincs hitele az gazdag ember :) Hidd el, van ebben valami :)
2011. aug. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is átlagos, középosztály. Mi 3-an élünk 60 nm-en, 1 főre jutó jövedelem nálunk is hasonló, mint nálatok (55-60 ezer/fő) én gyesen vagyok. Van egy 8 éves autónk és szerencsére nincs hitelünk.
2011. aug. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!